Blog

Injekční kombinace | Klinika Mediestetik

Injekční kombinace

Věděli jste, že cokoliv nového, co přinášíme našim pacientům, vyzkoušíme nejdříve sami na sobě? Jedna naše redaktorka se dobrovolně stala modelem pro testování nového produktu a techniky pro mezoterapii – Redermalizaci. Pár týdnů po ošetření se ji jedna z kolegyň zeptala, proč vypadá tak dobře a odpočatě ...
#belkyra # injekce krasy # omlazeni pleti # mezoterapie # regenplasma # odstranění podbradku
Číst celý článek
Sbohem chloupky v obličeji! Laser vs. pulsní světlo | Klinika Mediestetik

Sbohem chloupky v obličeji! Laser vs. pulsní světlo

Pinzeta a vosk – pomůcky, které jsou důvěrně známé každé ženě s tmavším pigmentem. Pokud hledáte cestu, jak se z neustálého odstraňování chloupků v obličeji vymanit a rozhodujete se, jaký typ zákroku podstoupit, určitě se nevyhnete otázce, zda zvolit laser nebo pulsní světlo.
#depilace # laser # nohair # facedepilation
Číst celý článek
Nová móda pro obličej | Klinika Mediestetik

Nová móda pro obličej

Plastická chirurgie a dermatologie jsou považovány za nejvíce konkurenční specializace. Zatímco v obou profesích mohou existovat určité rozdíly, najde se i řada žádaných výsledků, kterých lze dosáhnout jak plastickou operací, tak dermatologickým zákrokem.
#lifting # omlazení # obličej # výplně
Číst celý článek
TOP 3 podzimní trendy | Klinika Mediestetik

TOP 3 podzimní trendy

Podzim už je tady a s ním i novinky a trendy v estetické medicíně! Přinášíme vám tedy hned tři TOP trendy, bez kterých se určitě na podzim neobejdete.
#peeling # revitalizace # kyselina hyaluronová
Číst celý článek
Jde to i bez akné! Aneb jak docílit krásné pokožky. | Klinika Mediestetik

Jde to i bez akné! Aneb jak docílit krásné pokožky.

Tuto situaci zná asi každá žena. O pleť pečujete, jak se dá, čistíte ji, mažete krémy, ale pupínky si vždycky najdou cestu. A mnohdy ne jen jeden. Někteří z nás dokonce trpí chronickým akné a pupínků se tak neumí ani za nic zbavit. Proč na naší pokožce vznikají a jak se jich zbavit?
#akné # strava # kosmetika # peeling
Číst celý článek
Podzimní pleťový doping “céčkem” | Klinika Mediestetik

Podzimní pleťový doping “céčkem”

Na tohle období se těší málokdo – loučení s krátkými rukávy a vybalování chundelatých svetrů nás z počátku sice baví, občas ale nakonec i bolí, a to doslova! Kdo letos nestačil rozmarům počasí a ze dne na den nepřešatil, přivítal začátek nové sezony pořádným nachlazením.
#pleť # vitamín c # mládí # vrásky
Číst celý článek
1 2 3 4
Objednat proceduru