Blog

Jak dokonale omladit pleť? | Klinika Mediestetik

Jak dokonale omladit pleť?

Hlavně ženy mají problém s procesy stárnutí. Procesy stárnutí jsou bohužel nevyhnutelné. Musíme s nimi počítat, stejně jako se musí počítat s přibývajícím věkem. K takovým nevyhnutelným procesům stárnutí patří například vrásky, ale taky šedivění pleti nebo šedivění vlasů. Ničemu bohužel nemůžeme zamezit, ale můžeme se s tím porvat tak, že až se vyskytnou, tak je opět odstraníme.
#obličej # omlazení pleti # lifting
Číst celý článek
Potřebuji pomoc s vráskami! Mohu volit i „injekce krásy“? | Klinika Mediestetik

Potřebuji pomoc s vráskami! Mohu volit i „injekce krásy“?

Většinou ženy se nemohou smířit s tím, že stárnou. Pánové se většinou potýkají hlavně s vypadáváním vlasů, ale pokud mají otce taky plešatého, už jsou s tím nějak smíření. Ženy však často těžce nesou to, že už nejsou mladé – přibývají vrásky, šediví vlasy i pokožka. Často se potýkají s celulitidou a myslí si, že už nikdy nebudou mladé, ale to je omyl. Mladé mohou vypadat v cuku letu, jenom to chce takzvané injekce krásy.
#obličej # vrásky # injekce krásy
Číst celý článek
Co umí lasery s naším obličejem? | Klinika Mediestetik

Co umí lasery s naším obličejem?

Dnes se na vzhled poměrně hledí. Lidé chtějí spadat do hodnotících tabulek ostatních a už si neuvědomují, že to nejlepší, co pro sebe mohou udělat, je, že budou spokojeni sami se sebou. Díky tomu, že se chtějí líbit druhým, nikoliv sobě, jsou schopní utrácet hromady peněz, aby se doslova přeměnili na někoho jiného. Plastika je na denním pořádku, ale mnohdy se nejde přímo do plastiky, ale zkoušíme nejdříve změnit náš obličej pomocí laserů.
#obličej # laserová epilace # ochlupení
Číst celý článek
1 2 3 4
Objednat proceduru