Potřebuji pomoc s vráskami! Mohu volit i „injekce krásy“?

Potřebuji pomoc s vráskami! Mohu volit i „injekce krásy“?

Většinou ženy se nemohou smířit s tím, že stárnou. Pánové se většinou potýkají hlavně s vypadáváním vlasů, ale pokud mají otce taky plešatého, už jsou s tím nějak smíření. Ženy však často těžce nesou to, že už nejsou mladé – přibývají vrásky, šediví vlasy i pokožka. Často se potýkají s celulitidou a myslí si, že už nikdy nebudou mladé, ale to je omyl. Mladé mohou vypadat v cuku letu, jenom to chce takzvané injekce krásy.

Žijeme v době, kdy je možné už opravdu cokoliv. Pánové si mohou nechat nastřelit vlasy, ženy si mohou nechat odstranit vrásky. Pokud však patříte k těm ženám, které nevědí, jak docílit omlazení pokožky, přinášíme vám tip. Zkuste si domluvit schůzku na nějaké klinice, která se specializuje na dermatologické problémy, a požádejte o ošetření takzvanými injekcemi krásy.

Co to vlastně injekce krásy je?

Injekce krásy jsou velice oblíbené věci, které vám dokážou redukovat vrásky. Jedná se o nejefektivnější ošetření, které si blesku rychle poradí s procesy stárnutí. Injekce vám aplikuje do těla látku, která vám uvolní mimické svaly, které se podílejí na vzniku vrásek. Pomalu tak dochází k naprostému vyhlazení pokožky.

Pokud si myslíte, že vám odumře obličej a že nebudete moct mimické svaly ovládat, tak se nemáte čeho bát – ke ztrátě citlivosti nikdy nedochází.

Můžu si injekcí ošetřit celý obličej?

Ano, obličej je nejčastější při tomto ošetření. Nejčastěji se injekce používají na vrásky na čele, dále taky kolem očí nebo kolem úst. Injekce krásy se provádí ambulantně, bez nutnosti lokální anestezie. Netrvá to déle než pár minut a nebudete následně mít nijak omezený běžný život – jenom se několik hodin nebudete moct předklánět nebo nebudete moct chodit do sauny.

Injekce krásy si ženy poměrně chválí. Jedná se o dokonalou korekci vrásek, ale samozřejmě to není řešení na celý zbytek života. 

#obličej # vrásky # injekce krásy

Kontaktujte nás

vyberte soubory