Trápí vás žilky a jiné kožní problémy cévního původu? Pomůže ošetření laserem

Trápí vás žilky a jiné kožní problémy cévního původu? Pomůže ošetření laserem

Hladká a barevně sjednocená pokožka obličeje může být narušena  výskytem kožních problémů cévního původu. Jde o shluky či sítě rozšířených cévek, které vytváří červené skvrny na pokožce. Často se setkáváme s problémy označovanými jako růžovka, kuperóza, hemangiomy a ohně. Všechny z nich je přitom možné vyřešit pomocí ošetřená laserem.

Speciální laser pro odstraňování nedostatků cévního původu

Kožní problémy s cévním původem se mohou objevit kdykoliv a často i bez zjevné příčiny. Naštěstí se dají poměrně snadno odstranit díky cévnímu laseru V-Beam™. Smysl spočívá v tom, že paprsek laseru reaguje s krevním barvivem a vyvolává stažení problematické cévky a její zánik. Červená kresba v důsledku ošetření postupně bledne, dokud není pleť opět čistá a bez estetických nedostatků.

Na jaké problémy je ošetření vhodné?

Laserem je možné odstranit metličkové žilky, které se nejčastěji objevují na nohou. Ošetření se doporučuje při výskytu růžovky, která se projevuje výrazným zarudnutím a červenáním kůže. Laser pomáhá řešit také viditelnou hustou síť rozšířených cévek známou pod názvem kuperóza. Ta se může objevit nečekaně například v reakci na časté opalování či naopak promrznutí. Hemangiomy představují kulovité útvary růžové barvy a jde o často se vyskytující problém. Pokud je skvrna tmavě červená, jde o takzvaný oheň, který se může postupovat času zvětšovat a stávat se výraznějším. Cévní laser dosahuje dobrých výsledků i při řešení potíží s akné.

Nejenom na obličej, ale i na celé tělo

Protože kožní problémy cévního původu se mohou objevit kdekoliv, lze laser V-Beam™ použít na jakékoliv části těla. Výhodou je, že jde o ambulantní ošetření, které trvá zhruba 30 minut. Jediným omezením je vynechání opalování ošetřované oblasti po dobu přibližně třech týdnů.

Kontaktujte nás

vyberte soubory