TOP 3 podzimní trendy

TOP 3 podzimní trendy

Podzim už je tady a s ním i novinky a trendy v estetické medicíně! Přinášíme vám tedy hned tři TOP trendy, bez kterých se určitě na podzim neobejdete.

1.Období laserových peelingů

Pokud stárnutí, akné nebo příliš mnoho času stráveného na slunci zanechalo na vašem obličeji pigmentové skvrny, jizvy, vrásky nebo jemné linky, laserový resurfacing pokožky může pomoci pleti, aby vypadala mladší a zdravější. Laserová revitalizace pokožky, nebo také laserový peeling, odstraňuje svrchní pokožku precizně vrstvu po vrstvě a stimuluje produkci kolagenu a nových kožních buněk.

Frakční lasery s oxidem uhličitým jsou mimořádně účinné při léčbě hlubších vrásek, závažných změn textury pokožky – např. jizev, vrásek, akné, skvrn. Může být použit na jemné pokožce očního víčka a kolem úst. Ošetření pomocí CO2 laseru zlepší pokožku a jemné linky, textura pokožky a tón bude rovnoměrnější a vyváženější.

2.Komfort vyvýšen na další úroveň – nový injektor!

Kosmetické injekce a různé formy mezoterapie získávají popularitu mezi procedurami v léčbě stárnutí. Všechny dosavadní injekční procedury s použitím různých koktejlů, vitamínů a minerálů, peptidů, PRP a kyseliny hyaluronové jsou formulovány tak, aby naše pokožka vypadala mladší, jasnější, zdravější a hydratovaná s nejpřirozenějšími výsledky. A přesně pro ty, kteří se snaží zpomalit proces stárnutí, nebo ho dokonce odvrátit, je zde nové, naprosto bezbolestné řešení! Speciální automatický obličejový aplikátor, který poskytuje léčbu zcela bez bolesti s 97% úspěšností! Tuto speciální „vychytávku“ můžete najít na klinice Mediestetik v Praze a Teplicích.

Aplikátor je v současné době nejmodernějším mezo-injektorem na trhu, který díky své rychlosti a přesnosti dovoluje omlazení a revitalizaci tváře, krku a dekoltu, rukou a těla se zaručeným komfortem a požadovanými výsledky.

3.Zářivě bílý úsměv

Káva, červené víno, kouření. Tyto zlozvyky se velice často podepisují i na našem chrupu, tedy hlavně na jeho barvě! Bohužel tato situace může nastat, i pokud těmto zlozvykům neholdujete. Jednoduše vaše zuby místo bílé barvy přeberou barvu slonové kosti. Určitě jste se alespoň jednou pokusili o odstranění nežádoucího zabarvení sami pomocí podomácku vyrobeného prostředku – citronové šťávy, jedlé sody, jablečného octu,…). Nakonec jste si ale uvědomili, že výsledek není takový, jaký jste očekávali. Navíc mnohdy tyto pokusy mohou způsobit více škody než užitku. Naštěstí v rukou odborníků je světlem aktivované bělení zubů nejbezpečnější a nejúčinnější! S nejsilnějším bělícím systémem na trhu ZOOM 3 je možné zesvětlit váš úsměv až o čtyři odstíny pouze během jednoho sezení!

#peeling # revitalizace # kyselina hyaluronová

Kontaktujte nás

vyberte soubory