Laserový peeling a omlazení obličeje Palomar

Trápí vás vrásky a zešedlá pokožka? Vyzkoušejte laserový peeling! Že jste o něm ještě neslyšeli? Nevadí! Provádí se americkým laserem společnosti Palomar Medical Technologies® (dnes Cynosure) a dokáže efektivně vyhladit a rozjasnit vaši pokožku, aniž by ji jakkoliv narušil. Na rozdíl od chemického peelingu je ten laserový totiž zcela neinvazivní.

Co je Palomar®?

Palomar® je frakční neablativní laser, to znamená, že účinně vyhlazuje a omlazuje pokožku, aniž by jakkoliv narušoval její svrchní vrstvu. Paprsky laseru navíc pronikají do věkem povolených kolagenových vláken v kůži a stimulují je k větší pevnosti a pružnosti, což normalizuje zdravý a svěží vzhled pokožky. Ošetření pomocí tohoto laseru je rychlé, nebolestivé a není po něm třeba žádná rekonvalescence.

Kromě laseru Palomar® existuje také infračervený lifting Palomar DeepIR®, který dokáže výrazně pozvednout povadlé kontury pokožky. Převratná technologie tohoto přístroje umožňuje účinné pronikání infračervených paprsků i do hlubších vrstev pokožky a jejich důkladné prohřívání až na teplotu 45°C. Je tak schopna dopřát vám plnohodnotný liftingový efekt bez bolesti, rekonvalescence a bez starostí.

Které oblasti si mohu nechat ošetřit?

Omlazení laserem Palomar® se nejčastěji provádí na čele, v okolí očí a úst, případně v oblasti tváří.

Efekt laseru Palomar®

Příznivé změny v kůži jsou nastartovány bezprostředně po ošetření a během zhruba 28 dní, které pokožka potřebuje ke své pravidelné a přirozené odměně, nastává jeho maximální viditelný efekt. Opakování ošetření, případně jeho počet závisí na stavu pokožky a typu problému, který pacienta trápí, vždy jej proto stanovuje lékař individuálně.

Chemický vs. laserový peeling?

Chemický peeling zná mnoho z nás. Využívají se při něm různé směsi kyselin v různých koncentracích. Ty narušují svrchní vrstvu pokožky a prostřednictvím chemické destrukce vyvolávají její obnovu. Výsledek této procedury závisí zejména na odbornosti toho, kdo ji provádí, a rehabilitace může trvat až dva týdny. Laserový peeling Palomar® oproti tomu dosahuje ještě výraznějších výsledků, ovšem s daleko menším rizikem. Účinně totiž omlazuje pokožku, aniž by ji jakkoliv narušoval. K jejímu obnovování tak dochází zevnitř, zatímco stávající pleť je zcela neporušená. Z toho vyplývá nulová rekonvalescence, hned druhý den po ošetření můžete jít do práce a věnovat se čemukoliv, co vás zajímá. V rámci přirozeného obnovování pleti se pak svěžejší vrstva postupně dostane na povrch a vaše tvář bude o poznání hladší a jemnější.

Máte zájem o více informací?

vyberte soubory
vybrat soubory

Fotogalerie

Laserový peeling a omlazení obličeje Palomar | Klinika Mediestetik Laserový peeling a omlazení obličeje Palomar | Klinika Mediestetik

Video

Laserový peeling a omlazení obličeje Palomar | Klinika Mediestetik

Ceník

  • Cena konzultace 500 Kč, v případě 
    ošetření se konzultace neplatí.
  • Omlazení obličeje 8 000 Kč
  • Omlazení očního okolí 3 500 Kč
     

Akční nabídka!
Získejte Slevu 25 % na laserové ošetření Palomar.
Objednat nyní

Máte zájem o více informací?

vyberte soubory

Laserový lifting Palomar s 30% slevou

Dopřejte si plnohodnotný laserový lifting pleti bez bolesti, rekonvalescence a bez starostí!
Díky jedinečnému frakčnímu laseru Palomar je možné Vaši pokožku efektivně vyhladit a omladit! Dopřejte tak Vaší pokožce zdravý a svěží vzhled, který si zaslouží! 
Vlivem laserového paprsku dochází ke kontrakci kožních struktur, a tím Vás dokáže současně zbavit i starých jizev a strií!
Zbavte se vrásek a získejte o poznání mladší a jemnější pokožku nyní s 30% slevou!
Objednat proceduru

Odpovídáme na vaše dotazy

Slyšela jsem, že Palomar má dvě hlavice, která je vhodná pro omlazení pleti?

Skutečně u nás n klinice máme dvě hlavice. Obě tyto hlavice jsou vhodné na omlazení pokožky, akorát každá funguje na trochu jiném principu. Hlavice 1540 používá k omlazení laserový paprsek a hlavice DeepIR infračervené světlo.

Pro koho je vhodný laserový peeling?

Laserový peeling je vhodný pro všechny typy pleti. Působí na rozšířené póry, nerovnosti v reliéfu pokožky, navíc stimuluje tvorbu kolagenu v pleti, který pleť vypíná a omlazuje.

Další dotazy

Další procedury