Nová móda pro obličej

Nová móda pro obličej

Plastická chirurgie a dermatologie jsou považovány za nejvíce konkurenční specializace. Zatímco v obou profesích mohou existovat určité rozdíly, najde se i řada žádaných výsledků, kterých lze dosáhnout jak plastickou operací, tak dermatologickým zákrokem. Lékaři v obou oborech mají cíl – pomoci pacientům vnímat se v co možná nejlepším světle a cítit se lépe. Jakoukoli metodu si zvolíte, je důležité dodat, že naši odborníci na klinikách Mediestetik jsou profesionálové ve svém oboru, jsou zkušení, vyškolení a certifikovaní.

Vysoké obočí

Omlazení horní třetiny obličeje nebo jednoduše lifting čela a spánků je operace, která pomáhá nejen smazat změny spojené s věkem, ale je také velmi žádaná mezi mladými pacienty. Bude vyhovovat těm, kteří mají obočí příliš nízko. To pak může vypadat jako by viselo. Tím pádem jedinec vypadá unaveně, smutně. Tento zákrok může pomoci i těm, kterým se v důsledku aktivního používání mimiky v obličeji prohloubily vrásky na čele a ani injekce krásy už nejsou dostačující.

Nechirurgická korekce

Jste člověk, který odmítá podstoupit plastickou operaci? Žádný strach. Odpovědí je kombinace nití a aplikace dermální výplně. Když se výplň opatrně aplikuje do správných oblastí, je možné dosáhnout liftingu pokožky a obnovit přirozenou polohu obočí. Dermální výplně jsou minimálně invazivní, téměř bezbolestné ošetření, které trvá jen pár minut, takže se můžete vrátit do práce a k vašim každodenním aktivitám krátce po samotném ošetření. Niťový lifting čela nabízí omlazení čela invazivním způsobem, který se provádí v lokální anestezii. Nevyžaduje pobyt v nemocnici a doba rekonvalescence je 5-7 dní. Nitě jsou umístěny prostřednictvím malých vpichů ve vlasové části čela a vytaženy do požadované polohy. K uzavření těchto malých vpichů nebo řezů se používají vstřebatelné stehy. Niťový lifting dokáže upravit pozici čela a obočí, aby se dosáhlo přirozeného, jemného, mladistvého vzhledu. Nicméně v kombinaci s ním může být pro dosažení optimálního omlazení čela vhodná i řada jiných preoperačních nebo minimálně invazivních procedur či postupů.

Další novinkou je využití miniinvazivního Brow liftu, kde je okamžitě viditelný efekt a bez nutnosti rekonsvalescence. Další mini zákrokem je třeba zvětšení rtů dermálními výplněmi.

Oči ve tvaru mandle

Pokud přijdete s žádostí „chci oči ve tvaru mandle“, je důležité pochopit, že korekce tvaru oka je možná pouze chirurgicky a používá se poměrně zřídka. K dosažení tvaru oka jako mandle stačí odhalit přirozený, krásný tvar oka, který je skrytý okolními tkáněmi: převislými víčky, tkáněmi v oblasti spánků, a nebo nežádoucími váčky pod očima. Ne vždy pomůže chirurgická změna tvaru oka dosáhnout požadovaného výsledku, ale řada postupů, které mohou zahrnovat blefaroplastiku a lifting spánků, může přinést dobré výsledky a tvar oka je možné takto změnit.

 
#lifting # omlazení # obličej # výplně

Kontaktujte nás

vyberte soubory