Lifting čela a obočí - Brow Lift PRO-U americkou technikou

Zub času si vybírá svou daň i na naší pleti. Jedním z prvních příznaků procesu stárnutí může být pokles obočí, uvolnění pokožky v oblasti čela a okolí očí. V takovém případě je třeba podstoupit korekci. Mimo plastické operace je řešením mini invazivní Brow lift PRO-U za pomoci speciálních podkožních nití, díky nimž lékař zvrátí působení času a pokožka se vrátí zpět na své místo. Velkou výhodou miniinvazivního Brow liftu je okamžitě viditelný efekt, to že po zákroku není nutní rekonvalescence, díky tomu, že zákrok je ambulantní. Zákrok je v některých indikacích i možnou alternativou ve chvíli, kdy se chce člověk vyhnout potřebné blepharoplastice. 

CO JE NIŤOVÝ Brow lift PRO-U?

Mini-invazivní Brow lift PRO-U je zákrok, který se provádí v lokální anestezii, při kterém lékař zavádí do podkoží speciální liftingová vlákna. Lékař jejich přesným umístěním do podkoží dokáže pozdvihnout potřebné partie i obočí a následně je v dané pozici zafixovat. Čelo a oblast obočí je z pohledu celého obličeje oblastí, která je poměrně samostatná, a tak zákrok výrazně neovlivňuje jiné obličejové partie. Nitě se během 12 měsíců od aplikace v pokožce vstřebají a namísto nich vznikne v místě aplikace kolagenová kostra, která odpovídá za výsledný efekt. 

Brow lift PRO-U neboli lifting obočí za pomoci nití je díky své šetrnosti a díky používání netraumatických kanyl, velmi efektivním a nenáročným zákrokem, při kterém se obejdeme bez jakýchkoliv rozsáhlých invazivních přístupů. Efekt celého ošetření je navíc srovnatelný s výsledky plastické operace. Oproti této však odpadá výrazný zásah po pokožky a nutnost delší rekonvalescence. Brow lift za pomoci nití je vhodný pro pacienty, kteří potřebují estetickou úpravu polohy a lifting obočí a lifting čela a kteří si chtějí dopřát maximální efekt ošetření při minimálním narušení osobního pohodlí, i pracovního života.

Výhody browliftu na klinice Mediestetik?

Brow lift PRO-U na klinice Mediestetik provádíme speciální technikou, kdy se liftingové nitě zavádějí až z vlasové části hlavy v podobě písmene U, tudíž není na první pohled vidět jakýkoliv vpich a jedná se o velmi šetrnou techniku k pokožce pacienta při zachování nejvyššího možného efektu. Jako jedny z mála na světě mají námi používané nitě certifikaci amerického úřadu pro léčiva FDA. 

KTERÉ OBLASTI SI MOHU NECHAT OŠETŘIT?

Niťový lifting Brow lift je zákrok, který je určen výhradně k ošetření čela a povislého obočí. Alternativou pro tento zákrok v jiných oblastech obličeje a těla je niťový lifting Art Filting®, díky kterému je možné provádět i výrazný lifting pokožky za pomoci liftingových a fixačních vláken.

EFEKT Brow liftu

Efekt Brow liftingu je okamžitě viditelný a zejména pak přirozený. V průběhu následujících týdnů pokožka dále k nitím přilne a maximálního efektu je dosaženo v horizontu několik následujících týdnů. Efekt zákroku vydrží dva až čtyři roky. Omezení po tomto ambulantním zákroku jsou jen minimální.

DALŠÍ MOŽNOSTI OŠETŘENÍ

Mimo lifting obočí a čela je možné v oblasti obličeje provádět množství velmi efektivních mini invazivních, či zcela neinvazivních zákroků a vyřešit tak jakýkoliv problém. Mezi hlavní miniinvazivně techniky patří již zmiňovaný zákrok Art Filting®, či aplikace Mezonití, které pokožku zpevňují. Z neinvazivních zákroků je pak možné provádět celkový lifting obličeje i očních víček za pomoci radiofrekvenčního zákroku Thermage, dále je možné využít ošetření obličeje vysokofrekvenčním ultrazvukem Ultraformer 3, či ošetření frakčními lasery Palomar nebo CO2RE.

Fotogalerie

Lifting čela a obočí - Brow Lift PRO-U americkou technikou | Klinika Mediestetik Lifting čela a obočí - Brow Lift PRO-U americkou technikou | Klinika Mediestetik

Video

Lifting čela a obočí - Brow Lift PRO-U americkou technikou | Klinika Mediestetik

Ceník

  • Zákrok v současné době nenabízíme

Kontaktujte nás

vyberte soubory

Odpovídáme na vaše dotazy

Je Brow lift PRO-U bezbolestný?

Zákrok Brow lift se provádí v lokální anestizii, pacient tak nic necítí.

V čem je Brow lift PRO-U americkou technikou jiný?

Jedná se o zvláštní postup, kdy je nit v pokožce zaváděna do tvaru U, což s sebou nese výhodu minimální traumatizace pokožky a zároveň nejvyššího dosažitelného efektu.

Další dotazy

Další procedury