Dermální výplně fillery, 3d modelace - tekutý lifting

Všimli jste si někdy, že s přibývajícím věkem ztrácí vaše tvář objem? Mizí totiž podkožní vrstva tuku, která ho dosud tvořila. Oblé a sexy tvary povadají a do geometrie tváře stále výrazněji vstupují lícní kosti, které obličeji ubírají svěžest a mladistvou energii. Panika ovšem není na místě, stačí se svěřit do rukou estetického dermatologa a tzv. 3D modelace. 

Co je objemová 3D modelace dermálními výplněmi?

Stárnutí ovlivňuje nejen kvalitu pokožky, ale i geometrii obličeje. Kůže v průběhu let povadá a povoluje se, klesají víčka, koutky úst i linie tváří, čímž se celkově mění přirozené kontury obličeje. Objemová modelace neboli tekutý 3D lifting dermálními výplněmi dokáže úplně obnovit původní objem i kontury tváře.

Dermální výplně (fillery) odlišné hustoty se při tomto ošetření zavádějí do různých hloubek měkkých tkání, a vytvářejí tak přirozený trojrozměrný efekt. Pokleslá víčka se pozvedají, lícní oblasti opět vystupují a tváře se krásně zaoblují. Unikátní technika si účinně pohrává s celkovým vzhledem obličeje a vrací mu mladistvý a svěží vzhled.

Klinika Mediestetik se například může nyní pyšnit další skvělou nabídkou - jako první na českém trhu představila čerstvou novinku prémiových dermálních výplní! Jedná se o zcela unikátní preparát strukturované kyseliny hyaluronové určen pro zvětšení objemu a vyrýsování kontur v oblasti čelisti a brady.

Které oblasti si mohu nechat dermálními výplněmi ošetřit?

Techniku tekutého 3D liftingu lze aplikovat na vybranou oblast obličeje (např. lícní kosti a tváře), případně pomocí ní lze ošetřit obličej komplexně.

Efekt 3D modelace

Objemová 3D modelace je ambulantní metodou prováděnou v lokální anestezii, která je hotová přibližně za hodinu, a pacient se po ní vrací zpět do svého běžného života. Po ošetření není potřeba žádná rekonvalescence ani speciální režim. Výsledek ošetření je navíc viditelný bezprostředně po něm.

Vzhledem k tomu, že metoda využívá dermálních výplní na bázi kyseliny hyaluronové, její efekt trvá jen po určitou dobu – trvanlivost výplňových materiálu závisí na rychlosti metabolismu organismu, takže je u každého pacienta individuální. Obecně ovšem dokážou dermální výplně vydržet osm až dvanáct měsíců, než je tělo plně odbourá. Po uplynutí této doby lze nicméně ošetření libovolně opakovat.

3D lifting dermálními výplněmi vs. Magický lifting®

Navzdory podobným názvům, fungují obě metody na odlišných principech a řeší se pomocí nich také odlišné problémy. Při 3D modelaci se do různých hloubek pokožky aplikují dermální výplně, které díky této technice plně navracejí tváři ztracený objem. Při Magickém liftingu® se oproti tomu do pokožky zavádějí biokompatibilní nitě, které ji vypínají, čímž řeší zejména povadlé kontury pleti a úbytek její elasticity.

Fotogalerie

Dermální výplně fillery, 3d modelace - tekutý lifting | Klinika Mediestetik Dermální výplně fillery, 3d modelace - tekutý lifting | Klinika Mediestetik

Video

Dermální výplně fillery, 3d modelace - tekutý lifting | Klinika Mediestetik

Ceník

  • Cena konzultace 500 Kč, v případě 
    ošetření se konzultace neplatí.
  • Modelace a tvarování obličeje od 10 000 Kč


Nově možnost pořídit i na splátky!
Více informací se dozvíte na recepci nebo na tel. +420 242 242 242

Kontaktujte nás

vyberte soubory

Odpovídáme na vaše dotazy

Dobrý den. Chtěla bych obličeji dodat objemu, mám již hodně propadlé tváře a celkově vypadám starší, než jsem. Je možné tvářím dodat objem?

Samozřejmě, velice efektivní metoda navrácení objemu tváří je tzv. 3D lifting, což je speciální technika aplikace dermálních výplní. Výsledkem jsou plnější, mladistvěji působící, tváře.

Co si mám představit pod názvem 3D lifting?

Tzv. 3D lifting neboli objemová modelace obličeje je nejefektivnějším neinvazivním řešením ztráty objemu tváře, k níž v průběhu let dochází. Kombinuje speciální aplikační techniky a moderní výplňové materiály, což vede k navrácení plného objemu obličeje, podtržení jeho charakteristických kontur a navození přirozeného mladistvého vzhledu. Rozsah ošetření je individuální a záleží čistě jen na pacientově přání. Žádná rekonvalescence po něm není nutná.

Zdravím. Můžu se zeptat, jak se tato metoda provádí?

Jedná se o mini-invazivní metodu, při níž se do různých hloubek pokožky aplikují dermální výplně za účelem její modelace. 

Další dotazy

Další procedury