Adventní kalendář 2023

Vážení klienti,

rok se nám s neuvěřitelnou rychlostí blíží ke konci, a Vánoce jsou téměř za dveřmi. Abychom Vám zpříjemnili adventní čas, připravili jsme pro vás něco opravdu výjimečného, elektronický Adventní kalendář plný překvapení, slev a dárků přímo pro vás, pro naše nejváženější klienty. :-) 

Co to vlastně je? Náš virtuální Adventní kalendář, který vám přinese na každý den radost a krásné okamžiky až do samotných Vánoc. 

Jak to funguje? Jednoduše stačí otevřít dnešní datum v kalendáři a zjistit, co jsme pro vás připravili. Může to být sleva na některou z nabízených procedur, konzultace zdarma u našich specialistů nebo krásné dárky, které si můžete rovnou odnést s sebou domů. Ať už jste naši dlouholetí klienti nebo noví přátelé kliniky, chceme vám poděkovat za vaši důvěru tímto malým gestem.

Věříme, že tento adventní kalendář vám celkově zpříjemní sváteční dny a dopřeje vám trochu zasloužené péče o vaše zdraví a krásu. Jsme rádi, že s vámi můžeme strávit tento magický čas a budeme se těšit  na další společné chvíle v novém roce.

Krásné Vánoce a šťastný společný nový rok přeje celý tým kliniky Mediestetik 

*Právo využití slevy nebo dárku je nepřenosné. (tzn. platí výhradně pro osobu, které byl přímo poskytnut fyzický voucher na tento elektronický "adventní kalendář")

 

 

Ceník

Užijte si letos dárky od kliniky Mediestetik

Kontaktujte nás

vyberte soubory

Odpovídáme na vaše dotazy

Další dotazy

Další procedury