Uvažujete o liftingu? Tady jsou dvě možnosti

Uvažujete o liftingu? Tady jsou dvě možnosti

Naše pleť začne chřadnout po dosažení 25 let. Objevují se první vrásky a kontury obličeje zažívají první gravitaci, kolagenová vlákna v pokožce ochabují a povolují. Procesu lze předejít a korigovat jej. Na výběr máte ze dvě možnosti.

Magický lifting pomocí mezonití a GoldLift, lifting s nitěmi z 24karátového zlata. LAC-Lifting je nejefektivnější pro obnovu pevnosti obličeje, obličejového oválu a odstranění povislých tkání.

Aplikace speciálních mezonití ze 100% kyseliny mléčné v polymerizované podobě, která je biokompatibilní s lidskými tkáněmi, minimalizuje možnost odmítavé reakce organismu a komplikací. Výsledek má 3x až 4x delší trvání než klasické mezonitě. LAC složka vláken pokožku stimuluje k tvorbě kolagenu, zpevňuje se pleť, zlepšuje její kvalitu i jas.

Magický lifting® a GoldLift® mezonitěmi

Nejnovější miniinvazivní technologie zpevňování pokožky se zaváděním speciálních biokompatibilních mezonití. Síť z mezonití je oporou pleti, stimuluje tělo a produkci kolagenu. Po 6 měsících organismus nitě odbourá a ty se rozpustí.

Zanechají kolagenovou kostru, která pleť vypíná až 2 roky a zabraňuje ochabnutí. Ošetření mezonitěmi GoldLift® jsou mezonitě obohaceny o další tenoučké vlákno, v průměru menším než 0,1 mm, z 24karátového zlata. Síť zlatých vláken v pleti zůstává, i když jsou mezonitě metabolismem odbourány. Omlazení zlatými nitěmi má nejdéle trvající efekt po dobu až 10 let. Alkalické ionty, které zlato v kůži vylučuje, zrychlují metabolismus, čistí kapiláry, zlepšují kvalitu pleti a zlato zesiluje přítok krve k pojivovým tkáním, dodává kyslík i výživné látky. Pokožka je mladší, zdravá a pomaleji stárne.

Magický Lifting®, GoldLiftu® a Art Filting®

Efekt je viditelný okamžitě, pleť je vypnutější. Po mikrojehličkách při povrchové anestezii nezůstávají žádné stopy. V průběhu pár týdnů obalí nitě kolagen a efekt ošetření se maximalizuje. U Magického liftingu® mezonitěmi efekt ošetření vydrží 3 roky, v případě liftingu zlatými nitěmi vydrží výsledek 10 let.

Všechny metody patří do kategorie niťových liftingů. Mezonitě slouží ke zpevnění pokožky a jako prevence chřadnutí a Art Filting® je mírnější alternativa chirurgického faceliftu. Pokožce dodá výrazný liftingový efekt, i když je mini-invazivní technologií. GoldLift® díky chemickému složení zlata přispívá k dlouhodobému omlazování pleti. Mezonitě pokožku zpevňují, zlaté nitě ji navíc dlouhodobě ozdravují a osvěžují. Art Filting® pozvedne i výrazné kožní převisy v dolní třetině obličeje na krku i pod očima.

Kontaktujte nás

vyberte soubory