Trápí vás stárnutí pleti? Slyšeli jste už o dermální výplni?

Trápí vás stárnutí pleti? Slyšeli jste už o dermální výplni?

S přibývajícím věkem ztrácí tvář na objem, protože nám doslova mizí podkožní vrstva tuku. Oblé a sexy tvary povadají, vstupují lícní kosti ubírající svěžest a mladistvou energii. Stárnutí ovlivňuje kvalitu pokožky, geometrii obličeje, kůže povadá, povoluje, klesají víčka, koutky úst i linie tváří a celkově se mění přirozené kontury obličeje.

Objemová modelace neboli tekutý 3D lifting dermálními výplněmi dokáže zcela obnovit původní objem i kontury tváře. Dermální výplně, tedy fillery, mají odlišnou hustotu a při ošetření se zavádějí do různých hloubek měkkých tkání, kde vytvářejí přirozený trojrozměrný efekt. Pokleslá víčka se pozvednou, lícní oblasti vystoupí a tváře se zaoblí. Unikátní technika obličeji vrací mladistvý a svěží vzhled.

Objemová 3D modelace dermálními výplněmi, tedy tekutý lifting

Techniku tekutého 3D liftingu lze aplikovat na vybranou oblast obličeje, nebo ošetřit obličej komplexně. Objemová 3D modelace je ambulantní metoda prováděná v lokální anestezii, která je hotová asi za hodinu bez nutnosti rekonvalescence ani speciální režim. Výsledek ošetření je viditelný bezprostředně po zákroku.

Metoda využívá dermálních výplní na bázi kyseliny hyaluronové a efekt trvá jen určitou dobu, trvanlivost výplňových materiálu závisí na rychlosti metabolismu organismu daného jedince a je u každého pacienta individuální. Dermální výplně vydrží 8 až 12 měsíců, než je tělo samo plně odbourá. Po uplynutí doby lze ošetření vždy libovolně opakovat.

3D lifting dermálními výplněmi a Magický lifting®

Podobné názvy, ale jiné metody, které fungují na odlišných principech a řeší odlišné problémy. Při 3D modelaci se aplikují do různých hloubek pokožky dermální výplně, které právě díky této technice plně navracejí do tváří ztracený objem.

Při Magickém liftingu® se naopak oproti tomu do pokožky zavádějí biokompatibilní nitě, které pokožku vypínají, a takto řeší zejména povadlé kontury pleti a úbytek elasticity pleti s dostatečně dlouhým efektem trvání. Je-li třeba metody kombinovat, je třeba se dohodnout s lékařem při první konzultaci na klinice Mediestetik. 

#obličej # stárnutí # lifting

Kontaktujte nás

vyberte soubory