Toužíte omladit pleť? A znáte už redermalizaci?

Toužíte omladit pleť? A znáte už redermalizaci?

Po mladé pleti touží každá žena, která už nemá dvacet let. Procesy stárnutí dělají problém hlavně ženám, protože ženy většinou výrazně dbají na svůj vzhled a vrásky jim zrovna nehrají do karet. Pokud se chtějí vrásky zamaskovat make-upem, tak se většinou jenom zvýrazní, proto jedinou možností, jak se zbavit vrásek, je podstoupit nějaký zákrok, který vrásky nadobro odstraní z naší pleti.

Naštěstí dneska existuje celá řada dermatologických klinik, které se zabývají odstraňováním nejen vrásek. Často se na těchto klinikách provádí nejen omlazování pleti, ale taky i velice oblíbené odstraňování pih či jiných nedokonalostí, mezi něž se řadí například výrůstky na těle.

Pokud však toužíte jenom po omlazování pleti, pak byste se měli obrátit na vašeho dermatologa s žádostí o takzvanou redermalizaci pleti. Jedná se o naprosto novou éru omlazení pleti.

Co to vlastně je?

Pokud jste se ještě nesetkali s tímto pojmem, tak vám nyní prozradíme, o co se jedná. Redermalizace je naprosto unikátní zákrok, který se provádí preparátem, jenž v sobě nese kyselinu hyaluronovou a jantarovou. První kyselina je známá tím, že má v sobě schopnost vázat na sebe vodu, tudíž hydratuje pokožku. Druhá kyselina, tedy kyselina jantarová, se podílí na významných procesech těla, mezi něž se řadí například regenerace buněk.

Díky tomuto ošetření se kvalitní pokožka, regeneruje se a zamezí se jednotlivým známkám stárnutí – odstraní se i nadbytečné pigmentace.

Pomáhá jen při omlazení pokožky?

Omlazení pokožky není jediné, v čem redermalizace pomáhá. Mimo to se zlepší kvalita struktury pleti, taky se zlepší kvalita povrchu pleti a mimo to se výrazně hydratuje pokožka. Odstraní se pigmentace. K tomu všemu má toto ošetření i liftingový efekt, tudíž pomáhá vypínat okolí očí. Vráskám se zamezí tedy i kolem našich „oken do duše“. 

#obličej # omlazení pleti # redermalizace # lifting

Kontaktujte nás

vyberte soubory