„Doktor" Google ví všechno

„Doktor" Google ví všechno

Každý z nás se alespoň několikrát snažil hledat na internetu radu nebo užitečné tipy. Internet je skvělý vynález, o tom není žádných pochyb. Může ale také obsahovat i mnoho zavádějících doporučení. Specialisté z kliniky Mediestetik se rozhodli prověřit spolehlivost a opodstatněnost tvrzení na často vyhledávané dotazy zadané do vyhledávače. Zde nabízíme to, co nám „doktor“ Google poradil a co jeho rady ve skutečnosti docílí.

Domácí recept na odstranění pigmentace 

Například Google tvrdí – „Pokud si budete přikládat plátky citronu na tvář, budete mít zaručeně jasnější pokožku a zmizí vám pihy.“ Opak je pravdou! Kyseliny přítomné v citronové šťávě mohou poškodit pokožku. Dráždí ji a kůže je citlivější na sluneční záření. Mohlo by se proto objevit několik nových pigmentových skvrn. Raději vyzkoušejte inovativní řešení švýcarské společnosti Hyalual Redermalizaci, které dodává pokožce zářivost, redukuje drsnou strukturu pleti, hydratuje vysušenou pokožku, odstraňuje vrásky, vyrovnává nepravidelný tón pleti, vyhlazuje jemné linie, snižuje pigmentaci, malé jizvičky a zlepšuje celkovou kvalitu pokožky. Ať už se jedná o kůži na obličeji nebo na těle.

Získejte čistou a hladkou pokožku 

Jak se zbavit černých teček? Naneste malé množství tekutého lepidla na postiženou oblast! Ano, tento tip přichází od blogerů krásy. Přilnavé lepidlo vám pravděpodobně vytáhne několik černých teček a také strhne povrchovou vrstvu kůže, ale i chloupky na obličeji. Výsledek? Hladká a jemná kůže. ALE! Odstranění „lepící masky" také zbaví pokožku svých přirozených olejů a podráždí ji.  Nehledě na rizika vyplývající z často chemických a toxických součástí lepidel.

„Hydrafacial technologie dokáže jemně a efektivně provést jemnou exfoliaci. Metoda je průlomová v oboru péče o pokožku, protože zařízení dovoluje během jediné hodiny vyčistit a odstranit odumřelé kožní buňky a extrahovat nečistoty z pórů. Také hydratuje a chrání povrch pokožky pomocí antioxidantů a peptidů," říká lékařka Tatiana Sthyrkhunová, kožní specialistka skupiny klinik Mediestetik.

Zabalte se do štíhlosti

Zabalte si část těla, kde potřebujete zhubnut, do potravinové fólie a jděte spát. Jistě jste už o této vychytávce slyšeli. Teorie této metody spočívá v úbytku hmotnosti díky ztrátě vody v důsledku pocení. Tento malý podvod funguje pouze chvilkově, dokud se znovu nenajíte nebo nenapijete. Nejjednodušší způsob, jak zhubnout, je stále stejný, správná strava a cvičení. Navzdory tomu, že děláte všechno možné, a pořád nalézáte nějaká „tvrdohlavá“ ložiska tuku, kterých se ne a ne zbavit, odborníci radí využít možnost odstranění tukových buněk nechirurgickým způsobem - zmrazením nebo rozpuštěním. „CoolSculpting je FDA-schválená forma nechirurgické redukce tuku, která ve srovnání s jinými metodami kryolipolýzy má nejvyšší míru úspěšnosti. Máme zkušenosti s léčbou u více než 3000 pacientů a můžeme zajistit, že jde o nejúčinnější metodu pro tvarování těla," říká Magda Neparidze MD, odborník v oblasti formování postavy a přístrojových zákroků, nejen na kryolipolýzu.

Vyhledávání pomoci prostřednictvím blogů a různých webových stránek může být prospěšné, ale také můžete najít spoustu nesmyslů. Experimentování s domácími výrobky a vaším vzhledem či zdravím neudělá vám ani vaší peněžence žádné laskavosti. Naopak. Existuje také množství online chatovacích místností s odborníky, kde můžete prodiskutovat své problémy a záměry.

#kryolipolyza # coolsculpting # hladká pokožka # pigmentace # redermalizace

Kontaktujte nás

vyberte soubory