Běžné mýty o kryolipolýze

Běžné mýty o kryolipolýze

MÝTUS Č.1 – KRYOLIPOLÝZA JE METODA, JAK BOJOVAT PROTI OBEZITĚ

Velmi častý a chybný pohled na tuto proceduru. Kryolipolýza je nástrojem pro nechirurgické odstranění lokálních, tzv. „tvrdohlavých“ ložisek tuku v problémových oblastech. Toto ošetření umožňuje srovnat vrstvu podkožního tuku a vyhladit reliéf pokožky v oblastech, kde je příliš mnoho tuku a nacházejí se zde nepravidelnosti nebo důlky v kůži. Pokud chcete jen zhubnout, ať už je to toužebných 5, 10, či 15 kilo, raději se staňte členem fitness centra.

MÝTUS Č.2 – JE URČENA K ODSTRANĚNÍ POVADLÉ POKOŽKY

Účinek kryolipolýzy se týká především redukce tuku v podkoží a neovlivňuje svrchní vrstvu pokožky. Nezlepší proto stav povislé pokožky. Ta se dá upravit buď radiofrekvenční terapií Thermage anebo ultrazvukovým liftingem Ultraformer III. Nicméně, pokud máte dobrou elasticitu kůže, může se přirozeně stáhnout a přizpůsobit se postupně tvarujícímu se tělu, z kterého se tukové buňky pomalu odstraňují.

MÝTUS Č.3 – VÝSLEDKY JSOU VIDITELNÉ OKAMŽITĚ

Neočekávejte okamžité výsledky. Zeltiq Coolsculpting je ne-chirurgická metoda a nevysaje tukové buňky jako liposukce. Buňky jsou zmraženy a postupně tělem přirozeně vyloučeny. Efekt se začne projevovat postupně. První výsledky jsou znatelné po 3 týdnech, ale největší efekt je viditelný po 2 měsících a bude pokračovat v růstu dalších šest měsíců po zákroku.

MÝTUS Č.4 – NENÍ BEZPEČNÁ

Zeltiq Coolsculpting byl schválen FDA (Úřadem pro kontrolu potravin a léčiv), což znamená, že byl otestován jako bezpečný a účinný.

MÝTUS Č.5 – JE VHODNÁ POUZE K ODSTRANĚNÍ TUKU NA BŘIŠE

Kryolipolýza je velmi flexibilní a přestože funguje velmi dobře v oblasti břicha, navíc účinně vytvaruje boky, pas, paže nebo stehna.

Nezapomeňte, že velice účinné a šetrné ošetření kryolipolýzou Zeltiq můžete podstoupit na pobočkách kliniky Mediestetik v Praze a Teplicích. Svěřte se do rukou těch pravých odborníků.

 

Podobné články:

Jak se zbavit tuku na problematických partiích? Zkuste lipolýzu
Víte, jak se neinvazivně zbavit tuku v problematických partiích?
Zpevněná a pozvednutá pokožka? Zásluha ultrazvukového liftingu

 

 

#kryolipolýza # tuk # postava # praha # mediestetik # problémové partie

Kontaktujte nás

vyberte soubory