Jak se zbavit tuku na problematických partiích? Zkuste lipolýzu

Jak se zbavit tuku na problematických partiích? Zkuste lipolýzu

Chcete se zbavit nechtěného tuku na nevhodném místě a prostě to nejde? Může jít klidně o drobnost, jako je podbradek nebo i větší oblasti jako paže, boky. Pro odstranění tuku existuje několik metod. Jednou z nich je mini-invazivní ošetření injekční lipolýza, případně lipomodelace. O co jde?

Šetrné odstranění tukových buněk z problematických partií

Injekční lipolýza je mini-invazivní ošetření prováděné lékařem. Přímo do problematické partie, ze které chceme odstranit tuk, se aplikuje účinná látka, například na bázi lecitinu. Jejím úkolem je vyvolat štěpení tukových buněk. Tyto buňky jsou následně vyloučeny přirozenou cestou lymfatického systému.

Podobně funguje také lipomodelace s tím rozdílem, že se aplikuje vodný roztok na želatinové bázi. Obě varianty ošetření jsou bezpečné, protože používané látky jsou pro lidské tělo vhodné a nepůsobí žádné nežádoucí reakce.  

Ošetření vhodné pro modelaci postavy

Injekční lipolýza a lipomodelace je vhodná i pro použití na menší a středí oblasti těla, jako je zvětšená tuková tkáň v okolí prsní žlázy u mužů, nad koleny, bocích a podobně. Pro oblast podbradku je speciálně určen preparát Belkyra. Účinná látka totiž bude působit v těsném okolí aplikace a vyvolá žádoucí procesy. To je rozdíl v porovnání například s kryoplipolýzou, kterou je možné ošetřit i rozsáhlejší oblasti. V obou případech je však výsledkem štěpení tukové tkáně a tím pádem i úbytek centimetrů v požadované problematické partii.

Pozitivní efekt v podobě redukce celulitidy

Kromě vlastního úbytku tukových buněk v problematické partii pomáhá lipolýza a lipomodelace s redukcí celulitidy. Je to dáno díky stimulaci procesů vlivem aplikace účinné látky a také snížením množství tuku. Výsledkem je jemnější pokožka s menším výskytem nerovností, což podpoří celkový dojem.

Kontaktujte nás

vyberte soubory