Konec rannímu shonu!

Konec rannímu shonu!

Pokud jste unaveny z mrhání tolika vzácného času, který trávíte každé ráno v koupelně nanášením make-upu, usnadníme vám život a to těmito 3 kroky. Ty nahradí dekorativní kosmetiku, bez které jste doteď nemohly opustit dům a ušetříme vám čas na ranní cvičení, meditaci nebo pořádnou snídani!

KROK 1: Oční okolí

V některých případech, i když spíte každou noc 8-12 hodin, stále máte pod očima tmavé kruhy. Dochází k tomu, protože kůže kolem našich očí se věkem ztenčuje a cévky pod očima jsou výraznější. Vyplnění prostoru pod očima kyselinou hyaluronovou přidá na objemu v okolí očí a zakryje sval, který vám způsoboval unavený vzhled v obličeji. Po proceduře můžete hodit do koše celou škálu korektorů, které jste dříve používaly. Dávejte si ale pozor, ne všechny výplně jsou vhodné k aplikaci v oblasti tak delikátní, jako je oční okolí!

KROK 2: Biorevitalizace

Když je vaše pokožka dehydratovaná, objeví se vám tzv. criss-cross linky – zejména na tvářích a na čele. V průběhu času, pokud nezačnete věnovat pozornost hydrataci, se tyto jemné linky prohloubí a stanou se trvalými. Biorevitalizace je u našich pacientů velice oblíbený postup, při kterém se do pokožky aplikuje čistá kyselina hyaluronová. Po použití této kyseliny bude pokožka jasná, svěží a hydratovaná. Pro pořádek je nutno říci, že biorevitalizace nenahrazuje, ale doplňuje každodenní hydratační rituály. Ošetření je zvláště doporučeno v podzimním a zimním období, kdy suchý vzduch ve vyhřátých místnostech pokožku vysušuje. Vyzkoušejte biorevitalizaci na klinice Meidestetik i vy!

KROK 3: Trvalý make-up

Nedokážete si představit svou ranní rutinu bez oční linky nebo rtěnky? Chcete-li dosáhnout dokonalých očí a výrazných rtů, vyžaduje to stabilní ruku a správně zvolenou rtěnku. Od tohoto okamžiku zapomeňte na všechny tyto zbytečnosti! Trvalý make-up je skvělou alternativou. Ušetří vám čas a nervy. Navíc tento malý „podvod“ vám umožní zůstat upravenou bez ohledu na to, kde jste – ať už v posteli, v práci nebo na výletě. Tradiční make-up totiž nemá tendenci vypadat stejně po celý den. S permanentním make-upem budete mít svých 15 minut extra na spánek každý den – no nezní to skvěle?

#Biorevitalizace # kyselina hyaluronová # trvalý make-up

Kontaktujte nás

vyberte soubory