Omlazení dekoltu, krku a rukou s dermálními výplněmi

Omlazení dekoltu, krku a rukou s dermálními výplněmi

Stejně jako věnujeme velkou péči svému obličeji, měly by se zvýšené pozornosti těšit i další namáhané části těla, jako jsou hřbety rukou, krk či dekolt. Pokud se rozhodnete pro důkladné ošetření obličeje, můžete zakrýt známky stárnutí, mladit pleť či oddálit proces ageingu. Ovšem prozradit vás mohou právě oblasti krku, dekoltu a rukou. Z toho důvodu existují ošetření zaměřující se na tyto oblasti.

Přirozeně vypadající efekt

Hluboké vrásky vzniklé úbytkem objemu je možné vyřešit jejich doplněním s pomocí dermálních výplní. Filler neboli dermální výplň je gelovitá látka na bázi kyseliny hyaluronové, která je známa zejména schopností vázat vodu. Aplikace malého množství materiálu zaplní vrásku, kdy výsledkem je její vyhlazení. Ošetření je vhodné pro vyhlazení hlubokých vrásek a rýh, ale taktéž pro zvětšení rtů či modelaci obličeje.

Pro ošetření obličeje i dalších problematických oblastí

Dermální výplně se používají na oblasti obličeje, ale i pro ošetření krku, dekoltu a rukou. Výplňové materiály jsou pro lidské tělo přirozené stejně jako výsledný efekt, který dokáže vydržet až celý rok. Jak dlouho výplně vydrží, závisí na rychlosti metabolismu, zpravidla se jedná o 9-15 měsíců, v závislosti na typu materiálu.

Kombinace s jinými ošetřeními

Ošetření krku, dekoltu či paží je vhodným doplněním pro hlavní ošetření oblastí obličeje. Na omlazení obličeje je možné použít více metod, mezi které patří právě i dermální výplně. Každá z metod je vhodná pro dosažení lehce rozdílných výsledků a volba správného ošetření závisí i na výchozím stavu. Pro kombinaci s dalšími ošetřeními je vhodné využít konzultaci se specialistou, který doporučí nejvhodnější řešení.

Kontaktujte nás

vyberte soubory