Víte, jak se neinvazivně zbavit tuku v problematických partiích?

Víte, jak se neinvazivně zbavit tuku v problematických partiích?

Toužíte po krásné postavě, ale tuk z problematických partií prostě nechce zmizet? Máme pro vás řešení i v případě, kdy nechcete podstupovat operativní zákrok. Jak funguje metoda pro odstranění tukových buňek z problematických oblastí?

Ať se tuk zmrazí

Když jsou buňky vystaveny velmi nízké teplotě, spouští to v nich proces zániku a postupně jsou vstřebávány tělem.  Na základě těchto poznatků získaných výzkumy bylo možné vytvořit speciální moderní metodu spočívající v cíleném hlubokém zmrazení tukové tkáně. Metoda se nazývá kryolipolýza a za vytvořením spolehlivě fungujícího přístroje stojí vědci z univerzity Harvard, pod jejichž rukama vznikl přístroj Zeltiq CoolSculpting®.

A nepoškodí to i mé vlastní buňky, které chci zachovat? Na celé metodě je skvělá právě to, že cílí výhradně na tukové buňky. Gelová membrána v kombinaci se sofistikovaným systémem hlídání stavu a teploty pokožky chrání před omrzlinami a pomáhá cílit pouze na vybranou partii.

Tělo si s ním už dokáže poradit

Po zmrazení tukových buněk přichází odpověď těla. Než naplno objevíte svou nově vylepšenou postavu do plavek, trvá to přibližně tři měsíce. Vtip je totiž v plynulém a pro tělo šetrném odbourávání poškozených tukových buněk metabolismem. Všechno se děje tak, aby nedocházelo ke zbytečně velké zátěži a metoda byla naprosto bezpečná.

Ošetření vhodné pro každou oblast těla

Kryolipolýza se nejčastěji uplatňuje pro modelování problematických partií, jako jsou stehna, bříško, hýždě, boky či spodní strana paží. Dá se však v zásadě uplatnit na jakoukoliv část těla s přebytkem tuku. Celé ošetření je neinvazivní, takže není potřeba žádná rekonvalescence. Pokud celý proces naplánujete například s větším předstihem před dovolenou, můžete v plavkách zazářit krásnou postavou se zmenšenou problematickou partií.

Kontaktujte nás

vyberte soubory