Jak se mohu zbavit celulitidy?

Jak se mohu zbavit celulitidy?

Projevy stárnutí se dříve nebo později ukážou u každého z nás. Nejčastěji s nimi mají problém ženy, které nesnáší hlavně vrásky, které se jim zviditelní hlavně na čele, kolem očí a taky kolem úst. Naštěstí omlazování pokožky je dneska naprosto běžné a tyto ošetření dnes a denně provádějí na dermatologických klinikách. Právě na těchto klinikách vám mohou pomoct taky s dalšími problémy, a to například s odstraněním pih nebo například s celulitidou.

Celulitida neboli pomerančová kůže je dneska běžný problém, který ničí životy ženám. Ta se nám projevuje tehdy, kdy například přibereme nebo kdy nesportujeme. Jenže některé ženy nemají zrovna moc času na sport, proto se rozhodují podstoupit zákrok, který by je celulitidy zbavil jednou provždy.

Dneska opravdu existuje celá řada zajímavých zákroků a ošetření, které vás tohoto problému mohou stoprocentně zbavit. Jedním takovým velice účinným ošetřením je například ošetření nazvané skinlift, které se těší v poslední době velké oblíbenosti.

Co to je?

Toto ošetření v sobě nese tři funkce. Nejdříve nám zlikviduje tuk, což nám napomůže k liftingu pokožku a což nám stimuluje krevní oběh a poskytne vakuovou lymfodrenáž. Poté nám tepelně stimuluje kolagen v pokožce, který následně zesílí a zpevní kůži zevnitř. Tato funkce či tato fáze ošetření nám zaručí elasticitu pokožky a redukuje nadbytečnou kůži či kožní nedokonalosti. Následně pak ve třetí fázi dojde k odstranění celulitidy.

Je ošetření bolestivé?

Toto ošetření není nijak bolestivé. Výsledky se většinou projeví do tří až šesti týdnů od provedení ošetření. Abyste docílili lepších výsledků, ošetření by se mělo opakovat v intervalu zhruba dvou měsíců, ale samozřejmě vše záleží na domluvě s vaší ošetřujícím lékařem.

Jestli zvažujete, jestli do tohoto ošetření jít, pak byste rozhodně měli být pro. Takového efektu nedosáhnete s žádnými krémy či mastmi. 

#tělo # celulitida

Kontaktujte nás

vyberte soubory