Víme, jak se zbavit povadlé kůže na břiše a pažích

Víme, jak se zbavit povadlé kůže na břiše a pažích

Čas funguje neúprosně, což se projevuje i na naší pokožce po celém těle. Pokud vás trápí povadlá pokožka na břiše nebo na spodních stranách paží, je třeba se přestat stydět a uvědomit si, že v tom zdaleka nejste sami. Nemusíte se s tím smířit bez boje, ani hned začít hledat plastického chirurga.

Radiofrekvenční lifting Thermage dosahuje srovnatelných výsledků jako při operaci bez jakéhokoliv zásahu do těla a nutnosti následné rekonvalescence. Klinika Mediestetik provádí bezoperační lifting těla Thermage

Co je lifting Thermage®

Lifting Thermage® je neinvazivní, hloubkový radiofrekvenční lifting prováděný přístrojem. Je unikátní v tom, že nezpevňuje pleť pouze na povrchu, ale jde pěkně do hloubky. Působí zejména v hlubokých vrstvách kůže a přináší dokonalý lifting pokožky.

Žádná jiná neinvazivní metoda zasahující do hlubokých struktur kůže není, a proto není schopná dosáhnout takových výsledků. Thermage® je účinnější než laser a komplexnější než jiná manuální technika pro zpevnění pokožky a pozvednutí kontur. Výsledky jsou srovnatelné s plastickou operací.

Ošetření Thermage® lze aplikovat na jakoukoliv oblast těla, jako je dekolt, hřbety rukou, stehna či břicho. Nejčastěji je ošetření indikováno na povadlé pokožce na břiše, nejčastěji po porodu a na spodní straně paží.

Efekt liftingu Thermage®

Terapie je schopna stimulovat již rozvolněná kolagenová vlákna i v těch nejhlubších vrstvách kůže. Ošetření se hodí pro všechny barvy i typy pleti a v porovnání s laserovými či ultrazvukovými zákroky jej stačí podstoupit pouze jednou. Efekt zaznamenáte v průběhu 6 měsíců od ošetření a přetrvává až po dobu 7 let, což je doba, se kterou se žádná jiná neinvazivní metoda absolutně nemůže srovnávat.

Thermage® je vysoce efektivní a bezpečná lékařská technika vyvinutá v USA, která je prováděná pouze lékařem. Je rychlá, bezbolestná a bez nutného speciálního režimu po aplikaci. Díky náročnosti a specifičnosti je prováděna jen na renomovaných světových klinikách estetické medicíny, jako na švýcarské Clinic Lémanic, britské CMA Lasers či na pražské klinice Mediestetik, která jako vůbec první přinesla ošetření Thermage® do České republiky. 

#lifting # thermage

Kontaktujte nás

vyberte soubory