Zpevněná a pozvednutá pokožka? Zásluha ultrazvukového liftingu.

Zpevněná a pozvednutá pokožka? Zásluha ultrazvukového liftingu.

Pokud vás trápí povadlá a povislá pokožka, což je normální důsledek procesu stárnutí či změn tělesné váhy. Tyto změny trápí mnoho z nás. Díky moderní estetické medicíně už nás ale dlouho tyto neduhy nemusí. Procedur, které dokážou dokonale zpevnit a pozvednout pokožku kdekoliv na těle je mnohem víc než dřív.

Klinika Mediestetik nabízí Ultraformer III. Jde o jediný dostupný ultrazvukový lifting pokožky těla. Nenechte se zlákat na spoustu nekvalitních přístrojů a vsaďte na ty bezpečné. Bezpečných a skutečně účinných přístrojů je opravdu jen pár. Ultraformer III vám pomůže k výraznému a dlouhotrvajícímu liftingu pokožky těla. Vysoce efektivně využívá ultrazvuk a klinika Mediestetik je v České republice jediná, která přinesla tento jedinečný přístroj.

Co je Ultraformer III

Jde o nejnovější neinvazivní metodu liftingu na pokožku obličeje i těla za použití MMFU, tedy mikro a makro koncentrovaného ultrazvukového vlnění. Je to HIFU přístroj druhé generace. Tato energie velmi dobře při ošetření proniká dostatečně hluboko do pokožky a následně selektivně zahřívá nejen kožní a tukové tkáně, ale prohřeje i vaše také svaly.

Díky následnému stažení svalů a vysoké produkci kolagenu, ke kterému toto ošetření stimuluje kožní buňky, poté dochází k výraznému liftingovému efektu už po prvním ošetření. Pokožka je mnohem pevnější, pružnější, omlazená a zdravější. Po ošetření není třeba žádná rekonvalescence ani speciální režim. Pomocí této metody lze ošetřit jakoukoliv tělesnou partii od krku, dekoltu, přes paže, břicho, dolní část zad, stehna až po lýtka, ale i obličejové partie.

Ultraformer III a jeho efektivita

Efekt ošetření je do určité míry viditelný okamžitě a viditelné zpevnění pokožky bezprostředně po ošetření dosahuje pak maximálního efektu během 2 až 3 měsíců. Vydrží vám až 2 roky. Ultraformer III je nejnovější lékařská technika využívající MMFU, tedy HIFU 2 generace. Jde o vysoce efektivní a bezpečnou metodu, která je rychlá, takřka bezbolestná a není po ní třeba žádná rekonvalescence ani speciální režim, což mnoho z pacientů jistě ocení.

Na rozdíl od konkurenčních metod využívajících tzv. HIFU je navíc technika za pomocí přístroje Ultraformer III jedinou, která je schopna ošetřit nejen obličej, ale také jakoukoliv tělesnou partii na celém těle. Certifikovanou a dlouhá léta klinicky testovanou metodu v České republice provádí exkluzivně jen klinika Mediestetik.

Kontaktujte nás

vyberte soubory