Tělo je chrám, proto odstraňte nedokonalosti. Poradíme jak

Tělo je chrám, proto odstraňte nedokonalosti. Poradíme jak

Dneska neustále lidé přichází s novými nápady, s novými technologiemi a novými metodami, které nám mohou ulehčit náš dosavadní život. Nejčastěji si vážíme těch technologií, které nám pomáhají se zdravotními problémy. Přece jenom zdraví máme jenom jedno, proto bychom měli o něj pečovat. Málokdo ví, že své zdraví si můžeme chránit například tím, že si necháme odstranit znaménka na našem těle.

Znaménka jsou nedokonalosti, které nejsou sympatická. Když objeví nějaké hyzdící znaménko, nejradši bychom ho odstranili, ale to bohužel tak snadno nejde. Místo odškrabování bychom měli volit laserové odstranění, protože pokud bychom si ho odstranili jiným způsobem, mohli bychom rozpoutat v našem těle doslovnou válku – je vědecky dokázáno, že rakovina kůže vzniká i díky špatně odstraněnému znaménku.

Samozřejmě znaménko není jedinou nedokonalostí, kterou máme na svém těle a se kterou nemusíme být spokojeni. Pokud vás sužují pihy nebo například kožní výrůstky, tak je třeba, abyste navštívili dermatologickou kliniku. Těch je dneska opravdu mnoho, proto si stačí vybrat například dle recenzí na internetu.

Po konzultaci následuje léčba

Jelikož se tyto nedokonalosti léčí většinou pomocí laseru, je nutné, abyste nejdříve prošli konzultací s ošetřujícím lékařem, který vám zmíní průběh léčby, rizika, popřípadě léčení či vám zodpoví všechny otázky. K tomu vás ještě vyšetří, protože ne každé tělo je vhodné k podstoupení laserového zákroku. Pokud však vyšetřením projdete, nic nebrání tomu, abyste si nechali odstranit nedokonalosti z těla.

Jedná se o bezpečné ošetření?

Ošetření laserem je naprosto bezpečné. Paprsek laseru se zaměří vždy jenom na problematický projev, který ihned tepelně zničí. Nijak nepoškodí tkáň ani kůži, ani cévy. Hned po odstranění nedokonalosti navíc ošetří pokožku a stimuluje ji tak, aby se rychle hojila. 

#tělo # znaménka # jizvy # výrustky

Kontaktujte nás

vyberte soubory