Řekněte STOP pomerančové kůži

Řekněte STOP pomerančové kůži

Snažíte se jí všemožně vyhnout, najednou kouknete do zrcadla - a je tam! Řeč je o celulitidě, která se snad nevyhne žádné ženě. Celulitida neboli pomerančová kůže je nejen estetický, ale i zdravotní problém. Vznik celulitidy totiž signalizuje řadu zdravotních problémů. V první řadě je to nedostatečnost lymfatického systému, za což může intoxikace organismu a snížená imunita. Pokud se chceme zbavit celulitidy, je to běh na dlouhou trať. Budeme totiž muset začít více pečovat o celkové zdraví našeho těla! Jak se tedy dá celulitida léčit?

Zkuste lymfodrenáž!

Základem celé terapie je proces rozproudění lymfy. Můžete tak navštívit odborné salony nebo si poradit i doma pomocí různých masáží. Pomoci může také kompresní prádlo. Ideální je také pohyb! Vhodná je například rychlá chůze, běh a podobně. V podstatě jakýkoliv sport, který pomůže rozproudit váš lymfatický systém!

Nezapomeňte na pitný režim!

Důležitý je pitný režim! Zkuste sami vypozorovat, že když méně pijete, celulitida se vám zhorší. Pokud se celulitidy chcete zbavit, bez zdravého životního stylu to bohužel nepůjde. Zkuste se tedy vyhnout alkoholu, nikotinu a také výrobkům z bílé mouky.

Tipy a triky!

Existuje mnoho triků, jak se celulitidy zbavit. Jedním z nich je střídání proudu teplé a studené vody. Tím dojde nejen k prokrvení daného místa na těle, ale také k rozproudění lymfatického systému, který s sebou odnese mnoho škodlivin, které celulitidu způsobují. Vyzkoušet můžete i kofeinový zábal nebo peeling.

Chcete-li se celulitidy účinně zbavit, pomoci může i ošetření přístrojem BodyShape na klinice Mediestetik v Praze. Tento přístroj vaši pokožku nejen řádně prokrví, ale také zpevňuje.

Nezapomínejte, že za vznikem celulitidy může stát mnoho prvků – hormony, životní styl, ale také geny! Věřte, že zbavit se celulitidy vůbec není snadné. Zapotřebí je velká dávka trpělivosti a také čas. Ze dne na den se celulitidy jednoduše nezbavíte. My vám však držíme palce, aby se vám to povedlo co možná nejdříve!

Mohlo by vás zajímat:

https://www.mediest.cz/blog/165/vite-jak-se-neinvazivne-zbavit-tuku-v-problematickych-partiich

https://www.mediest.cz/blog/109/zpevnena-a-pozvednuta-pokozka-zasluha-ultrazvukoveho-liftingu

https://www.mediest.cz/blog/85/zbavte-se-celulitidy

#celulitida # pomerančová kůra # pohyb

Kontaktujte nás

vyberte soubory