Jak vybrat prsní implantáty? Přirozenost především

Jak vybrat prsní implantáty? Přirozenost především

Vděčné téma nekončících diskusí na internetových fórech. Téma, které rezonuje napříč věkovou kategorií žen, které zákrok zvažují a hledají dostupné informace.

V případě augmentace prsou se nejedná o náhlé, intuitivní rozhodnutí. Většina žen k němu směřuje řadu let a poctivě se na něj připravuje.

Prsa představují pro ženu její vlastní symbol, jsou jejím sebevědomím již od počátku dospělosti . V dnešní době již není nutné smířit se s jakoukoliv nedokonalostí, která nás omezuje a působí psychický diskomfort. Je možné řešit prakticky vše. 

Na klinice Mediestetik zákroky konzultují s ženami všech věkových kategorií. Důvod pro zákrok má každá z žen individuální a žádnou z věkových kategorií nelze jednoduše paušalizovat. I proto na klinice Mediestetik volí individuální přístup ke všem ženám, které nechtějí rezignovat na hezký vzhled dekoltu a měnit šatník.

Frekventovaná otázka většiny klientek je na používané implantáty. Na  klinice Mediestetik máte na výběr z celé řad implantátů, avšak mezi ty nejfrekventovanější patří vysoce kvalitní implantáty značky Mentor, u kterých je doložitelně nejlepší poměr cena – výkon, potažmo kvality s dlouhodobým efektem. Dalším argumentem pro použití právě těchto typů implantátů je záruka přirozeného vzhledu prsou po zákroku. Zároveň se v rámci konzultace na toto téma zaměřují jako zásadní. S klientkou proberou její představy a očekávání s tím, že doporučí vhodnou velikost tak, aby jejich heslo PŘIROZENOST PŘEDEVŠÍM, nebylo pouhým klišé.

Pokud Vás vyhledávání dostupných informací přivedlo k volbě kliniky MEDIESTETIK, blahopřejeme k té nejlepší možné volbě.

#mentor # augmentace prsou # prsní implantáty # plastika # plastická chirurgie

Kontaktujte nás

vyberte soubory