Plastické operace těla – co všechno se dá upravit?

Plastické operace těla – co všechno se dá upravit?

Někdy jsme se sebou tak nespokojení, že se rozhodneme utratit veškeré naše úspory, abychom se předělali dle svých vlastních představ (nebo velmi často dle představ ostatních lidí). Dneska žijeme v době, v níž je možné takřka všechno. Můžeme si nechat odstranit pihy, pokud nám hyzdí obličej či tělo, můžeme si nechat odstranit výrůstky na těle nebo znamínka, lehce si můžeme upravit nos nebo prsa podle vlastních představ. A když už jsme zmínili plastické operace, tak ty nám mohou pomoct naprosto změnit naše tělo.

Dneska už můžou plastické operace doslova cokoliv. Dneska nám mohou upravit zcela bezbolestně prsa, která si můžeme nechat zmenšit nebo zvětšit. Taky samozřejmě můžeme nechat odstranit jizvy či si můžeme zaplatit hezčí zadek či celkovou postavu.

Pojďme se nyní zaměřit na to, co taková plastická operace těla s naším tělem vůbec provede.

Konzultace před každou operací je nutností

Než si zmíníme, co všechno si můžeme nechat při takové operaci odstranit, nejdříve si zmiňme to, že před každou operací je nutná konzultace s ošetřujícím plastický chirurgem. Ne každý je vhodný pro plastickou operaci a na to bychom měli rozhodně dbát. Konzultace jsou opravdu nutností – vždy si zmíníme rizika a zodpovíme dotazy, které se týkají buďto samotné operace nebo následné pooperační péče.

Co všechno v sobě obnáší plastická operace těla?

Při plastické operaci těla si můžeme lehce nechat operovat takřka cokoliv. Můžeme zmenšit stydké pysky, dále je možné například u mužů provést operaci prsů. Co však volí hlavně ženy, tak jsou operace břicha, stehen a paží, které jsou těmi nejproblematičtějšími partiemi na našem těle vůbec, které při běžném cvičení nejdou tak lehce shodit, jak si myslíme.

Samozřejmě se k plastickým operacím těla řadí i liposukce či obecně přesouvání tuku (například při maskování jizev). Pokud přemýšlíte o plastické operaci, tak tady pro vás máme pár tipů!

Objednejte se na: +420 242 242 242 nebo info@mediest.cz

#plastika # plastická operace těla # plastický chirurg

Kontaktujte nás

vyberte soubory