Krása a zdraví si zaslouží řešení, ne předsevzetí

Krása a zdraví si zaslouží řešení, ne předsevzetí

Tak zase po roce přišly nejen Vánoce, ale i přísliby změn a nových návyků, které brzy přinesou své ovoce. Právě před 365 dny baj vočko si mnozí z Vás možná vytyčili nové mety. A teď ruku na srdce – kolik z nás doběhlo do cíle? Jak to tedy s těmi novoročními předsevzetími je, když se ještě navíc týkají našeho vzhledu a fyzické kondice?

Podle britské studie, provedené v nedávné době, si novoroční předsevzetí dává až polovina celosvětové populace. Do zdárného konce ale dospěje jen pouhých 22 %. Proč tak málo? Asi všichni tušíme, kde je zakopaný pes. Každý z nás totiž občas, nebo častěji osciluje mezi „plánovačem“ a „lenochem“. Je to normální, lidské a není se za to třeba kárat pomyslným bičem. Upřímnost k sobě sama se ale vždycky vyplácí, a proto je dobré začít s ní hned zkraje, než se naplno rozjede další rok.

A když už tedy upřímnost, tak z gruntu. Předsevzetí se často týkají našeho vzhledu, zdraví a obecně životního stylu. A tyhle pilíře se přece nevyplatí fixlovat a balamutit. Vždyť nemáme nic, co by bylo cennější. Pojďme to vzít jedno po druhém.

Obličej a jeho pokožka jsou nejvíc exponovaná oblast – především na povrchu, přesto ale odráží hlavně situaci uvnitř nás. Krémy, masky a séra jsou jen oddalováním a často i zhoršováním situace. Tomu, kdo pečuje o tělo zevnitř, mnohem efektivněji může pomoct odborná dermatologická péče a její moderní zbraně – lasery, peelingy, přístrojové liftingy apod. Možností je celá řada, hlavní je ale vůle začít, přijít a něco dělat. O zubech, které dokáží při odkládání pěkně potrápit, se asi ani není třeba zmínit, zvlášť když dnešní stomatologie umí ošetření výrazně zpříjemnit.

 

A to samé platí i pro zbytek naší „schránky“ od krku dolů. Lehké to není pro nikoho, jakmile se ale tělo trápí, nepomůže mu nikdo jiný než my sami. Zdravé jídlo a pohyb jsou neodmyslitelný základ a poté je tu ta krásná možnost, benefit současné medicíny, v podobě estetické medicíny, včetně plastiky. Kdo chce nová, menší nebo větší prsa, zaslouží si ten pocit a má je mít díky augmentaci. Jak si vybrat ty správné implantáty se podívejte zde. Kdo bojuje s tukovými vaky na problematický partiích a tělo ne a ne se jich metabolicky zbavit, ten jistě ocení liposukci. K výraznému zhubnutí patří nejen liposukce, ale i redukce kožních přebytků prostřednictvím abdominoplastiky. Existují i miniinvazivní metody, díky nimž můžete začít a dát tělu jasný signál, že jste tu pro něj a že chcete změny.

No, to je vlastně všechno. Hlavní rada tedy není žádné velké moudro – jednoduše lepší než čekat je vždy jít a udělat. Není třeba hned a najednou, ale i první krok se počítá jako plus. Postupně vybudované nové návyky se fixují a fungují o to déle.  Tak hej rup, rozhoupejme/te se.

#peeling # plasticka chirurgie # lifting # praha # liposukce # abdominoplastika

Kontaktujte nás

vyberte soubory