Kdy může být plastika prsou takřka zadarmo?

Kdy může být plastika prsou takřka zadarmo?

V dnešní době dbáme o svůj vzhled. Chceme se totiž líbit ostatním, nikoliv sobě. Díky tomu, že se chceme nadmíru líbit ostatním, si často i ubližujeme. Jestliže nám někdo zkritizuje jizvu na čele, rychle utíkáme si ji odstranit. Jestliže nám někdo zkritizuje vrásku, která nám přibyla u úst, opět si ji pádíme rychle odstranit. Pokud jsme nespokojeni (nebo někdo jiný je nespokojen) s tvarem či velikostí nějaké části těla, okamžitě pádíme na kliniku, kde si domluvíme plastickou operaci.

Nejčastěji si necháváme plasticky upravit nos, pozadí nebo právě prsa. Ženy by si měly uvědomit, že pokud chtějí své poprsí zvětšit a pokud plánují mít v budoucnu děti, není to to nejlepší, co mohou udělat. Prsní implantáty by jim totiž mohly způsobit dost velké problémy, a sice nemohly by kojit své děti.

V poslední době jdou ženy na plastiku jenom tehdy, kdy je to zdravotně důležité. Ano, i prsa mohou dělat velké problémy. Nejčastěji jsou problémy způsobeny velkým poprsím, kdy díky němu přichází bolest zad, zhoubné nádory nebo časté migrény. V těchto případech se doporučuje jít k lékaři a požádat ho o zmenšení poprsí. V tomto případě máte plastiku zcela zadarmo.

Zvětšení poprsí se vždy hradí!

Pokud toužíte zvětšit své poprsí, musíte se smířit s tím, že si to vždy budete hradit samit. Jedná se totiž o zvětšování prsou z kosmetických důvodů, což si vždy hradí žadatel.

Zdarma je operace jenom v tom případě, pokud jde o zdraví

Co se však týče zmenšování prsou, to skutečně lze provést zdarma. Pokud se totiž jedná o plastickou operaci prsou, která je nutná ze zdravotních důchodů (některé z nich jsme výše zmínili), v tomto případě to hradí prostředky veřejného zdravotního pojištění.            

Kontaktujte nás

vyberte soubory