Skupina Mediestetik roste do krásy

Skupina Mediestetik roste do krásy

Důkazem toho je zbrusu nová klinika, kterou jsme otevřeli v druhé polovině února. Mánesova 36, Praha 2 – to je naše nová adresa! Pojďte dál, zveme vás na návštěvu a na prohlídku estetické medicíny nové generace!

Najdete nás na pražských Vinohradech, ve čtvrti, která se vždy mohla chlubit komfortem a bezpečím. Stejný pocit jsme chtěli vytvořit i my v prostorách nové kliniky, a tak jsme se pustili do rekonstrukce hned ve třech patrech krásné historické budovy. Vzali jsme to z gruntu, a tak jsme měli možnost ovlivnit a dohlédnout na každý detail. Chtěli jsme totiž jediné – aby na klinice bylo dobře všem: lékařům, pacientům a třeba i celé rodině.

A výsledek?

Téměř 1 000 m² podlahové plochy to je číslo, které mluví o rozsahu poskytované péče jasně. Za prvé – tradice naší stomatologie nemohla na pobočce v Mánesově ulici rozhodně chybět. Celé přízemí kliniky je tak věnováno čtyřem zubním ordinacím vybaveným nejmodernějšími stomatologickými přístroji značky Sirona. Nechybí ani křesla s obrazovkami, na kterých může lékař pacientovi ukázat rentgeny, výsledky ošetření, ale i pustit film. Hlavním a zásadním krokem pro nás ale je dostupnost 3D zubního CT a stomatologického robota Cerec.

O co se jedná a co to pro pacienty znamená?

Ve zkratce…Odebírání otisků je u nás  už minulostí. Nahradilo ho digitální skenování a 3D modelace – Cerec vše změří za nás a zub vyfrézuje do pouhých 2 hodin. Zubařský sen! My ale pokračujeme ještě výš a přesouváme se do prvního patra, do království dermatologie, kde na pacienty čekají krom skvěle vybavených ordinací i pokoje pro případnou následnou péči. I tady bude nabídka služeb široká, a tak jen namátkou zmiňujeme třeba: čištění pleti Gharieni, odstraňování žilek s laserem V-Beam, neinvazivní lifting Thermage, kryolipolýza Zeltiq, CO2 resurfacing, buněčné omlazení Regenera Activa a to nejlepší nakonec…nový laser pro obnovu pleti Fraxel.

Pak je tu ještě speciální část kliniky…

A právě tady se usídlí ta největší novinka v nabídce Mediestetik. Mánesova 36 se totiž může pochlubit unikátně vybaveným operačním sálem, který bude od jara sloužit plastické chirurgii v podání našich odborníků. I tady, lépe řečeno: hlavně tady, jsme dohlíželi na každý drobný detail, který zaručí dokonalé výkony lékařů společně s komfortem a bezpečím pro pacienty. Celý sál je vyroben ze speciálního antibakteriálního skla, díky kterému u nás budete ve 100% bezpečí.

Hlavní sídlo Mediestetik

Co dodat? Je jasné, že do budování Mediestetik Mánesova jsme dali spousta energie a péče, a tak budeme moc rádi, když nás přijdete navštívit a výsledek sami vyzkoušíte. Naše čtvrtá klinika v ČR v pořadí spojuje všechny zkušenosti, které jsme v Mediestetik za téměř 25 let působení po celé Evropě nasbírali, a tak si zaslouží být oporou i pro naše dosavadní pobočky. Chcete péči v naší centrále vyzkoušet? Těšíme se na viděnou v Mánesově 36!

 

Kontaktujte nás na info@mediestetik.cz nebo na infolince: 242 242 242.

#estetická dermatologie # stomatologie # klinika # Praha # Mánesova # plastická chirurgie

Kontaktujte nás

vyberte soubory