Jak probíhá plastika prsou?

Jak probíhá plastika prsou?

Dneska se výrazně dbá na vzhled. Lidé chtějí být ne podle svých představ, ale podle představ jiných. Většinou se odhodlají dokonce k mnoha zajímavým a drahým zákrokům, aby splňovali kritéria v hodnotících tabulkách ostatních. Například ženy – ty o svůj vzhled dbají nejvíce. Kupodivu jsou ochotny zaplatit tisíce jenom proto, aby vypadaly podle představ svého muže. Například velice často podstupují plastické operace, které se jim do budoucna zrovna nemusí vyplatit.

Třeba taková plastika prsou – je sice hodně populární, ale pokud plánujete mít dítě, pak to není zrovna to nejlepší, co můžete udělat. Kojení totiž budete mít vážně problematické a to se určitě nevyplatí.

Pokud však dítě neplánujete a toužíte po zvětšených prsou, pak se plastiky nebojte. Přinášíme vám krátký popis toho, jak vlastně plastika prsou probíhá.

Nejdříve vše zkonzultujte!

Nejdříve se všeho je nutné zkonzultovat plastickou operaci s vaším doktorem a dále taky s plastickými chirurgy. Jim se můžete svěřit se všemi dotazy, můžete se jich zeptat na všechny možnosti, které vedou k vyřešení problému povadlých nebo malých prsou.

Samozřejmě plastika prsou funguje i obráceně – pokud máte prsa větší, pak si je nechte zmenšit. Mnohdy jsou velká prsa přítěží – bolí z nich hlava či záda. Abyste ulevili svým zdravotním problémům, možná by bylo nejlepší prsa zmenšit.

A pak přijde samotná operace

Operace se provádí samozřejmě s pomocí těch nejlepších vybavení. Již předem si vyberete nebo vám váš plastický doktor v případě zvětšování poprsí ukáže vhodné prsní implantáty a při šetrné anestezii se provede operace. Samozřejmě poté následuje chvilka klidu na oddělení pooperační péče a klidový režim obecně, aby se urychlilo hojení a rychle se docílilo finálního efektu.

Při zmenšování prsou probíhá operace stejně – samozřejmě bez prsních implantátů. 

#plastika # plastika prsou

Kontaktujte nás

vyberte soubory