Plastika nosu jako základ zdravého sebevědomí?

Plastika nosu jako základ zdravého sebevědomí?

Mnoho z nás je naprosto nespokojeno se svým tělem. Žijeme v době, kdy jsme posuzováni, kdy jsme hodnoceni dle toho, jak vypadáme. Není se čemu divit, že někteří doslova upadají do depresí, že nevypadají tak, jak by si ostatní představovali. Nikdy bychom se však neměli ohlížet na to, co si myslí ostatní – je třeba se dívat na sebe svýma očima, je třeba se naučit být se sebou spokojeni. Pokud byste však přece jenom našli něco, co se vám na sobě nelíbí, možná pomůže plastická operace. Stačí jenom zajít na kliniku a domluvit se na případné změně.

Plastické operace se provádí dnes a denně. Neustále je někdo se sebou nespokojený. Ženy chtějí většinou zvětšit poprsí, což jim může značně znepříjemnit budoucí život, pokud tedy chtějí mít děti. Někdo chce zmenšit pozadí, někdo chce změnit nos.

Je zajímavé, že zdrojem našeho sebevědomí je právě nos. Mnoho lidí si mysl, že jsou to oči nebo právě velká prsa, ale nikoliv – právě nos je zdrojem našeho sebevědomí, proto je možná jeho plastika čím dál častější.

Jde o jeden z nejnáročnějších zákroků

Plastika nosu se sice provádí čím dál častěji, ale je nutné zmínit fakt, že se jedná o velice náročný zákrok. Je k němu potřeba skutečně profesionálního chirurga, který provede celou nákladnou operaci. Operaci nosu si skutečně musíte dobře rozmyslet, protože změní celý váš obličej k nepoznání. Změní se tedy vnímání krásy obličeje, tím se tedy změní i člověk samotný.

Nos je dominantou celého obličeje

Při zvažování plastické operace nosu je nutné mít na paměti, že nos je dominantou obličeje. Nos má mezi kosmetickými vadami skutečně výjimečné postavení. Jakýchkoli nápadnějších změn si všimne i ten nejvíce nevšímavý člověk světa.

Pořádně si tak rozmyslete, jestli chcete s touto součástí obličeje cokoliv dělat či nikoliv. Jeho tvar či velikost totiž nijak nezamaskujete.

Kontaktujte nás

vyberte soubory