Klinika Mediestetik splnila má očekávání na 100 %

Klinika Mediestetik splnila má očekávání na 100 %

O augmentaci prsou s pacientkou Mediestetik, Annou A.

augmentace_prsou

Proč jste se rozhodla pro augmentaci a jak dlouho jste operaci zvažovala?

Byl to můj sen vlastně odjakživa! Vůči svým celkovým proporcím jsem měla nepřirozeně malá prsa a opravdu mi to vadilo. Nejen v plavkách, ale i v běžném životě. Baví mě experimentovat s módou a výstřihy a dekolty pro mě byly vlastě tabu. Že je čas s tím něco udělat – o tom mě naplno přesvědčilo hlavně až setkání s mou ošetřující lékařkou. Najednou jsem viděla, že je tu někdo, kdo dokáže přesně vystihnout má přání a zároveň má velmi racionální a profesionální přístup.

Jaké byly Vaše představy a očekávání?

Chtěla jsem prsa, která budou od začátku „jako moje“ – budou plnější a pevná, ale zároveň přirozená tak, abych neměla pocit, že je na mě něco cizího, na co si musím zvykat. Hlavně jsem se chtěla cítit lépe a sebevědoměji a nemuset myslet na to, že mi chybí ženské tvary.

Tuhle představu jsem vlastně ani nemusela složitě vysvětlovat. S paní doktorkou jsme si velmi rychle sedly a já měla pocit, že mi zcela porozuměla. Nebyl to jen pocit – má očekávání se splnila na 100 %. Od počátku ani necítím, že mám implantáty.

Proč jste si vybrala kliniku Mediestetik a ergonomické implantáty Motiva?

Myslím, že pokud jde nejen o krásu, ale i o zdraví, nejde střílet naslepo. Už při rozhodování se pro konzultaci jsem proto věnovala dostatek času průzkumu, a hlavně získání věrohodných referencí. Doporučení na kliniku Mediestetik jsem dostala od známé, která tu také podstoupila plastickou operaci, ale měla i opakovanou pozitivní zkušenost z oddělení dermatologie. Sázka na ověřené místo se vyplatila. Na konzultaci jsem šla v klidu a o to víc jsme mohly s paní doktorkou probrat. Krom jejího příjemného a otevřeného jednání na mě zapůsobily i nabízené možnosti kliniky – zejména důraz na bezpečnost a možnosti šetrné anestezie, které mi paní doktorka vysvětlila.

Paní doktorka hned zkraje konzultace zmínila, že by se jí na mě líbily implantáty Motiva Ergonomix. Když mi pak řekla o jejich vlastnostech, díky kterým působí maximálně přirozeně, a to i vleže a během pohybu, byla jsem nadšená. To přesně jsem chtěla. Rozhodla i malá jizva – Ergonomixům totiž stačí jen malý otvor pro vložení implantátů.

Jste spokojená s velikostí? Pomohla Vám při výběru vizualizace s aplikací Crysalix?

Mám implantáty Motiva 500 a 550 ml a myslím, že to byla trefa. Vizualizace s Crysalixem mi pomohla představit si, jak bude tato velikost na mém hrudníku vypadat, a dokonce i jak budou prsa reagovat při pohybu. Díky tomu jsem šla do tohoto rozhodnutí s klidem a s jistotou, že jsme s paní doktorkou společně dobře vybraly.

Jak moc se liší skutečnost od vizualizace?

Crysalix naskenuje vaše tělo a následně s tímto obrazem lékař pracuje s vizualizací. Ta je tedy opravdu velmi realistická a při konzultaci je to velká pomoc. Realita je ale samozřejmě ještě přirozenější, a to je moc dobře.

Jak u Vás probíhala rekonvalescence?

Byla jsem nadšená z pooperační péče na klinice Mediestetik. Mají skvělý personál, který se o mě staral víc, než se starám já sama o sebe! Noční sestřička byla jako můj anděl, reagovala na každý můj pohyb. Výborná byla ale i komunikace s paní doktorkou, která se za mnou přišla podívat. Domů jsem pak odcházela bez obav a věděla jsem, co mám dělat.

Máte ještě nějaká omezení? 

Ne, jsem zpátky v aktivním životě, a navíc mám krásná prsa. Už měsíc po operaci jsem dokonce mohla vyrazit na dovolenou na Ibizu, tak mi bylo dobře. Odpočívala jsem a užívala si nového těla v plavkách. Paní doktorka mi totiž pomohla i s odsátím tuku na břiše. Ideální kombinace – jeden zákrok, dvě korekce – a já se po letech ráda oblékla do plavek.

Jak reaguje Vaše okolí na Váš nový dekolt? 

Všichni mi výsledky chválí – hlavně jejich přirozenost. Moje rodina se bála, že mám nerealistické představy a výsledek podle toho bude vypadat. Ten ale předčil očekávání všech.

Šla byste do augmentace znovu?

Jednoznačně!  Jediné, čeho lituju je, že jsem narazila na spřízněnou kliniku a lékařskou duši až teď! Cítit se ve vlastním těle skvěle je totiž něco, co by měl zažívat každý.

Přečtěte si více o augmentaci prsou

Kontaktujte nás

vyberte soubory