Jaké plastické operace se dělají nejčastěji?

Jaké plastické operace se dělají nejčastěji?

Dneska je vzhled to hlavní, na čem vlastně záleží. Lidé podstupují nejrůznější operace, aby vypadali přesně tak, jak si přejí ostatní. Jenže člověk si už neuvědomuje, že to nejdůležitější je, abychom byli spokojení sami se sebou, ne abychom byli podle představ ostatních lidí. Jenže řada z nás není ani se sebou spokojená, proto podstupuje nejrůznější operace, které nejen, že stojí moc peněz, ale taky nás změní takřka k nepoznání. Mluvíme samozřejmě o plastických operacích.

Dneska jsou plastické operace na velice vysoké úrovni. Existuje celá řada klinik, kde se plastické operace dělají, člověk si tedy může vybrat z řad těch nejlepších expertů. Pojďme si nyní zmínit ty nejčastější operace, do kterých se pouštíme.

Plastická operace prsou

Velice často se ženy rozhodují pro plastickou operaci prsou. Je to poměrně zbytečná operace, která je jenom velice drahá. Pokud chceme zvětšit své poprsí, tak bychom si měli být jisti, že nechceme mít děti, protože umělá prsa nejsou pro kojení stvořená. Přečtěte si hlavní důvody proč chtějí ženy prsní implantáty.

Co se týče operace prsou, tak mnoho žen si nechává prsa zmenšit, a to hlavně tehdy, pokud jejich poprsí je ve velikosti E a více. Tak velké poprsí může být příčinou toho, proč vás stále bolí záda nebo proč vás bolí hlava. Ke zmenšení prsou taky přistupují ženy, které mají v rodině rakovinu prsou.

Plastická operace těla

Velice často se taky provádí obecně plastické operace těla, kdy dochází k plastice stehen, paží nebo břicha. Tuto operaci se rozhodují podstoupit hlavně takové ženy, které netouží zrovna po zhubnutí pomocí pohybu a zdravého stravování. Mezi nejoblíbenější operace patří například liposukce.

Plastická operace obličeje

A samozřejmě nesmíme zapomínat na obličej, který taky mnohdy výrazně měníme pomocí plastických operací. Nejvíce nám na nás vadí nos nebo taky oči – operujeme si často spadlá oční víčka. Často si necháváme odstranit taky podbradek, který často kazí náš jinak velice hubený vzhled. 

#plastika # plastická operace # tělo # obličej

Kontaktujte nás

vyberte soubory