Chcete podstoupit plastickou operaci? Pár tipů pro vás

Chcete podstoupit plastickou operaci? Pár tipů pro vás

O plastické operaci dříve nebo později zauvažuje snad každá žena. „Mám malá prsa, velký nos, nepotřebovala bych ubrat pár centimetrů na břiše?“ Dříve byly plastické operace často spojovány s movitými lidmi nebo celebritami. Nutno ale dodat, že plastiky již dávno nejsou výsadou bohatých a známých osobností. Většinu zákazníků klinik tvoří zcela obyčejní lidé, učitelky, úřednice, prodavačky. Schválně se zkuste zamyslet – kolik lidí ve vašem okolí již podstoupilo nějaký zkrášlující zákrok? Navíc, výsadou přestávají být ženy. Plastické operace začínají být více populární i mezi muži.

Na co je potřeba myslet?

U každé operace platí jedno – je zapotřebí si ji řádně rozmyslet. Nenechte se přepadnout první myšlenkou na vylepšení. Rozhodně se také nesvěřujte do rukou prvnímu lékaři, který vám padne pod ruku. Zjistěte si reference, navštivte více klinik a získejte tak dostatečný přehled o tom, co která klinika nabízí a v jaké cenové hladině se zákrok pohybuje. Na klinice Mediestetik v Praze se můžeme pyšnit skvělým personálem, prostředím, a hlavně kvalifikovanými specialisty. Právě vhodný operatér vám dokáže odborně poradit, který zákrok pro vás bude nejlepší a jakým způsobem bude proveden. U všech operací je třeba posoudit výslednou souměrnost celé postavy. Základem je postoupit předoperační vyšetření, konzultaci s anesteziologem a případné další vyšetření.

Jaké jsou výhody plastické operace?

Mezi největší výhody plastické operace patří zvýšení sebevědomí a pacientova pocitu pohodlí a spokojenosti ve svém vlastním těle. Navíc mnoho zkrášlujících zákroků je možné podstoupit pouze ambulantně! Ne všem vyhovuje přespání na klinice a veškerá pooperační péče probíhá pouze doma s občasnými kontrolami u specialisty. Další výhodou plastických operací je téměř okamžitá viditelnost výsledku. Zatímco při hubnutí sledujete měsíce, někdy i roky, jak vám váha pomalu leze dolů a centimetry ubývají, například v případě liposukce se oněch pár centimetrů můžete zbavit za hodinu čistého času! I když se po ošetření může objevit otok, ten většinu zmizí poměrně rychle a vy si své nové tělo můžete naplno užívat!

Jak se vyhnout rizikům?

Estetické operace jsou operace jako každé jiné. Takže i u nich se mohou objevit vážnější i neobvyklé komplikace. Například místo po zákroku se může špatně hojit, což ale neznamená, že se udělalo něco špatně. Každý organismus totiž na zásah reaguje jinak. Na klinice Mediestetik v Praze pracujeme s těmi nejvhodnějšími materiály, ve vhodném prostředí a kvalifikovaný personál se snaží udělat vše pro to, abychom se případným komplikacím co nejvíce vyvarovali.

 

Související články

#Mediestetik # výhody plastické operace # plastická operace # liposukce # malá prsa # velký nos

Kontaktujte nás

vyberte soubory