Jak je to vlastně s domácím bělením?

Jak je to vlastně s domácím bělením?

Funguje domácí bělení zubů?

Velké téma, všude přítomná reklama. Mít bělejší úsměv se stává symbolem úspěšného člověka. Na amerických seznamkách je termín „ bílý úsměv“ často zmiňovaným požadavkem na ideálního partnera.

V této souvislosti se stále víc lidí začíná ptát na otázku „ A funguje to domácí bělení“. Ano i ne. Záleží na několika klíčových faktorech.

Pokud se rozhodnete, že budete zuby bělit s pomocí domácí péče, získejte nejprve jistotu, že jsou naprosto v pořádku. Tím začněte.

Naši stomatologové správně vyhodnotí jestli je zabarvení zubní skloviny možné odstranit pouhým bělením. V pobočkách kliniky Mediestetik nabízíme rovněž možnost řešení pomocí keramických zubních fazet. Právě tato metoda si v posledních letech našla své pevné místo v dostupné stomatologické péči.

Na trhu rovněž existuje množství bělících zubních past s mírně abrazivní recepturou a, řekněme si upřímně, doprovázené skvělou reklamou. Každý stomatolog Vám ovšem doporučí používat tyto pasty velice obezřetně. Pokud jsou nadužívány, mohou vám spíše uškodit.

A co bělící pásky?

Každý výrobce vám sdělí, že právě ty jeho jsou jediným možným řešením. Ano, jsou zase o stupeň účinnější než bělící pasty ALE….při nesprávné volbě vám zbydou doslova oči pro pláč. Zuby se mohou stát natolik citlivé, že bolest budete cítit i několik dní. Neriskujte. Složení použitých chemikálií dokáže nejlépe posoudit odborník – stomatolog, který ideálně zná kondici vašeho chrupu a dokáže vám doporučit individuální postup pro domácí bělení.

Rozhodně se vyplatí řídit se jeho doporučením a vyhnout se tak velkému nepohodlí z příliš citlivých zubů.

A jaké je tedy řešení? 

Klinika Mediestetik nabízí rovnou obě varianty. A to jak domácí, tak i ordinační bělení zubů. Domácí bělení dodávají „ na míru“, kdy Vám stomatolog odebere otisk zubů, ze kterého je následně vymodelován nosič, na který se následně aplikuje bělící gel. Stačí jediná návštěva, nutná k odebrání otisku a můžete začít.

Ordinační bělení provádí stomatolog v ordinaci, kdy celý proces zabere pouhých 60-90 minut a výsledky můžete vidět okamžitě.

Toužíte-li po zářivém úsměvu, neváhejte kontaktovat svého stomatologa na klinice Mediestetik.

Našim cílem je vykouzlit vám krásný a bílý úsměv.  

Čtěte také:


 

##bělení zubů #stomatologie #domácí bělení #trendy krásy #mediestetik

Kontaktujte nás

vyberte soubory