Jsou neviditelná rovnátka opravdu neviditelná?

Jsou neviditelná rovnátka opravdu neviditelná?

Trápí vás křivý úsměv? Neradi se smějete na své okolí? Je na čase se přestat stydět! Ortodontické oddělení kliniky Mediestetik vám pomůže získat doslova americký úsměv. Slyšeli jste už o rovnátkách Invisalign? Jak fungují a jsou opravdu neviditelná?

Invisalign jsou speciálním druhem zubních rovnátek, která se velmi odlišují od klasických rovnátek s fixními zámky – ať už kovovými nebo keramickými. Invisalign, jinak řečeno také neviditelná rovnátka, znamenají speciální sadu transparentních fólií. Jsou připravena každému pacientovi na míru jeho vlastnímu chrupu.

Jak tato rovnátka fungují?

Rovnátka Invisalign se na zuby nepřichycují napevno, jedná se o silnější fólie, které je možno libovolně sejmout, například před konzumací potravin nebo při čistění ústní dutiny. Aby však tato rovnátka rovnala zuby tak, jak mají, je za potřebí je mít nasazená alespoň 22-23 hodin denně. Velkou výhodou také je, že si rovnátka sami po určitém čase měníte a nemusíte tak často docházet na ortodontistické kontroly. Každá fólie je totiž trochu jiná a všechny směřují k tomu jedinému cíli – krásně rovnému chrupu!

Jsou opravdu neviditelná?

Ano! Rovnátka Invisalign jsou vyrobena ze speciálního průhledného materiálu, který je na zubech téměř neviditelný. Neobsahují žádné kovové svorky, spoje ani dráty. Krásného úsměvu tak můžete dosáhnout s minimálním zásahem do vašeho každodenního života. Ani okolí rovnátka Invisalign zřejmě nezaznamená. Tato rovnátka nebudete proklínat, téměř vůbec je neucítíte a hlavně neuvidíte!

S jak velkým problémem si rovnátka dokáží poradit?

Invisalign je revoluční nová léčba, která umožňuje pomocí neviditelného systému transparentních fólií vyřešit dokonce i ty nejsložitější ortodontické případy. Patří mezi ně například předkus, zkřížený či otevřený skus, vychýlené a pokřivené zuby nebo různé vady čelistí.

Neváhejte tedy ani minutu a dejte sbohem křivému úsměvu! Specialisté na klinice Mediestetik se o vaše zuby postarají.

Související články

#Mediestetik # Invisalign # neviditelná rovnátka # předkus # ortodoncie # Praha

Kontaktujte nás

vyberte soubory