Smějte se bez studu – jednoduše a neviditelně

Smějte se bez studu – jednoduše a neviditelně

Získat nádherný úsměv, aniž by si někdo všiml, že nosíte rovnátka, je nyní jednodušší než kdy předtím. Ortodontické oddělení kliniky Mediestetik je připraveno vám pomoci získat krásný úsměv tím nejpohodlnějším způsobem.

Klinika Mediestetik, tak jako vždy, přináší nejžhavější novinky. Jako první si můžete i vy vychutnat výhody neviditelných rovnátek. Ta, která už nebudete proklínat! Neucítíte je, neuvidíte je!

Jak proces narovnávání funguje?

Invisalign je série fóliových neviditelných rovnátek, která jsou snímatelná. Rovnátka jsou vyrobena na míru pro každého pacienta v laboratoři po sejmutí otisků nebo digitálním skenování zubů. Rovnátka Invisalign nejsou pevně připevněna k zubům, proto je možné je snadno sundat. To dělá z jídla a čištění zubů, či rovnátek, snadnou činnost.  Před konzumací jídla se sundají a po jídle jsou nasazena zpět. Rovnátka jednoduše každé dva týdny vyměníte za další, aby se zuby postupně vyrovnaly. Důležité je však dodržovat jedno pravidlo – rovnátka snímat jen výjimečně.

Jak často se rovnátka nosí?

Rovnátka Invisalign jsou sice snímatelná, ale pro výsledný efekt je zapotřebí je nosit alespoň 22-23 hodin denně. Jelikož pacient dostane několik setů fólií, je ortodontistou instruován, jak a kdy nasadit nová rovnátka; proto léčba rovnátky Invisalign vyžaduje méně návštěv ortodontisty. To může být výhodné zejména pro lidi, kteří mají kvůli svému náročnému povolání méně volného času.

V čem jsou tato rovnátka jedinečná?

Invisalign je revoluční nová léčba, která umožňuje pomocí tohoto téměř neviditelného systému vyřešit dokonce i ty nejsložitější ortodontické případy. Ať už máte svůj chrup jen lehce vychýlený, nebo jsou vaše zuby poměrně dost křivé, Invisalign si poradí s každým případem. Fóliová rovnátka Invisalign neobsahují žádné kovové svorky, spoje ani dráty. Krásného úsměvu je tak možno dosáhnout s minimálním zásahem do vašeho každodenního života. Většina lidí ve vašem okolí navíc ani nebude vědět o tom, že nějaká rovnátka nosíte.

Jaké jsou výhody těchto rovnátek?

Jsou naprosto diskrétní a pohodlné. Doba ošetření se odvíjí v závislosti na ortodontickém případu, většinou se délka pohybuje od 6 měsíců do 2 let. Samotné výsledky jsou viditelné již za 6 týdnů.

Zvažujete i vy pořízení rovnátek Invisalign? Neváhejte se obrátit na naše odborníky z kliniky Mediestetik, která má své pobočky v Praze a Teplicích!

 

Související články

#Mediestetik # Praha # rovnátka # Invisalign # neviditelná rovnátka

Kontaktujte nás

vyberte soubory