Blog

Lifting obličeje pomocí nití Art Filting | Klinika Mediestetik

Lifting obličeje pomocí nití Art Filting

V dnešní době jsme velmi zaměřeni na vzhled. Pokud vám osobně vrásky nevadí, stejně každodenně vnímáme, jak jsme souzeni podle vzhledu. Naštěstí je dnes velká část metod, které řeší úspěšně i výraznější kožní převisy v obličeji, ale i o těle.
Číst celý článek
Klinika Mediestetik a její terapie | Klinika Mediestetik

Klinika Mediestetik a její terapie

Klinika Mediestetik využívá v terapii léty ověřené a 100% funkční preparáty v oblasti kloubní a tkáňové regenerace. Léčí za pomoci aktivní plazmy bohaté na trombocyty, pomocí preparátů na bázi kyseliny hyaluronové a kombinace obou preparátů.
Číst celý článek
Problematika řídnoucích vlasů | Klinika Mediestetik

Problematika řídnoucích vlasů

Klinika Mediestetik provádí mnoha pacientům velice úspěšně mezoterapii vlasové pokožky ve formě ošetření, kdy výživné látky pomocí vlasových koktejlů na bázi kyseliny hyaluronové, vitaminů, minerálů, koenzymů a aminokyselin dokáže aplikovat přímo do pokožky pomocí tenoučkých mikrojehliček. Látky příznivě ovlivňují vlasové cibulky, posílí růst vlasů a zlepší mikrocirkulaci, což je znát na kvalitě pokožky hlavy.
Číst celý článek
Trpíte nadměrným pocením? Máme pro vás řešení. | Klinika Mediestetik

Trpíte nadměrným pocením? Máme pro vás řešení.

Co si budeme povídat, pocení není zrovna věc, kterou bychom milovali, zvláště pokud nás trápí v nadměrné míře. Často se zhoršuje s postupem věku a při některých nemocech. Sprchovat se několikrát denně často není ani možné a neustálá obava z toho, že jsme asi cítit je velice stresující.
#tělo # pocení # nadměrné pocení
Číst celý článek
Zbavte se celulitidy | Klinika Mediestetik

Zbavte se celulitidy

Možná máte pocit, že už jste proti úporné celulitidě zkusili opravdu všechno. Tato estetická nedokonalost v podobě pomerančové kůže trápí i hubené jedince, kteří si dávají pozor na stravu, pitný režim a pravidelně cvičí. Je velmi úporná a boj s ní je během na dlouhou trať.
#celulitida # pomerančová kůže
Číst celý článek
Víme, jak se zbavit povadlé kůže na břiše a pažích | Klinika Mediestetik

Víme, jak se zbavit povadlé kůže na břiše a pažích

Terapie je schopna stimulovat již rozvolněná kolagenová vlákna i v těch nejhlubších vrstvách kůže. Ošetření se hodí pro všechny barvy i typy pleti a v porovnání s laserovými či ultrazvukovými zákroky jej stačí podstoupit pouze jednou. Efekt zaznamenáte v průběhu 6 měsíců od ošetření a přetrvává až po dobu 7 let, což je doba, se kterou se žádná jiná neinvazivní metoda absolutně nemůže srovnávat.
#lifting # thermage
Číst celý článek
Víte, co je Smile-lifting? | Klinika Mediestetik

Víte, co je Smile-lifting?

Stomatologie je široký obor a kromě špatné pozice zubů či zažloutlosti, existuje mnoho dalších potíží, které ovlivňují záři a estetiku úsměvu. Křivé, ulomené či opotřebované zuby dokáže dnes moderní stomatologie pomocí Smile-liftingu neboli estetické restaurace chrupu řešit. V zahraničí je obrovsky populární a nenajdete filmovou hvězdu nebo manažera, kteří by těchto služeb nevyužili.
#zuby # stomatologie
Číst celý článek
Trápí vás ztráta vlasů? Poradíme, co s tím. | Klinika Mediestetik

Trápí vás ztráta vlasů? Poradíme, co s tím.

Ztráta vlasů trápí mnohem častěji muže, ale nevyhýbá se ani ženám. Příčina může být spojena jednak s genetickými predispozicemi, ale i s nespočtem dalších vnějších vlivů, s užívanými léky, hormonálními výkyvy, kožní infekcí, ale i stresem. Stejně jako se spoustou jiných problémů si často i s vypadáváním vlasů dokáže tělo pomoci samo, jen se mu musí pomoci
Číst celý článek
Máte křivé zuby? Zkuste ortodontickou léčbu. | Klinika Mediestetik

Máte křivé zuby? Zkuste ortodontickou léčbu.

Mnoho z nás trápí křivé zuby nebo předkus. Ortodontická léčba se diagnostikuje právě pacientům s nerovnostmi skusu, které jsou zdravotním, nebo estetickým problémem. Pomocí fixních rovnátek se pak opravdu dosahuje nejúčinnějšího zmírnění nebo úplného vyřešení nerovností. Vnější ocelová fixní rovnátka jsou v současné době nejrozšířenější metodou této léčby.
#zuby # křivé zuby # předkus # rovnátka
Číst celý článek
1 ... 5 ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18