Blog

Znáte metodu MANTIS? | Klinika Mediestetik

Znáte metodu MANTIS?

Žijeme v době, kdy je možné už naprosto všechno. Pokud vás trápí jizvy, necháte si je lehce odstranit laserem, pokud vás trápí vrásky, pomáhají na to injekce krásy.
Číst celý článek
Jak bojovat s vypadávajícími vlasy? | Klinika Mediestetik

Jak bojovat s vypadávajícími vlasy?

Znají to hlavně ženy – probudí se a na polštáři a všude po posteli je mnoho jejich vlasů. Vypadávání vlasů je však problém, který je naprosto běžný a který trápí mnoho žen. Příčin může být hned několik – může za to například stres neboť taky nedostatečná výživa pro vaše vlasy.
Číst celý článek
Jak pomáhá regenplazma v ortopedii? | Klinika Mediestetik

Jak pomáhá regenplazma v ortopedii?

Každý má své problémy, bohužel většina z nás nemá problémy v soukromém životě, ale má ty zdravotní problémy, které jsou mnohem horší. Nejčastěji nás trápí různé nemoci, jindy nás trápí ekzémy. Sportovci mají třeba největší problém s klouby. Často si klouby během sportu doslova zdevastují.
Číst celý článek
Proč podstupujeme plastické operace? | Klinika Mediestetik

Proč podstupujeme plastické operace?

Každý z nás miluje změnu. Změnu nejvíce potřebujeme tehdy, kdy se třeba rozejdeme s přítelem nebo skončíme v práci, v níž jsme dlouho pracovali. Tlustou čáru za touto částí života, za touto érou nám pomůže udělat nějaká změna, kterou podstoupíme.
Číst celý článek
Co se využívá jako náhrada synoviální tekutiny? | Klinika Mediestetik

Co se využívá jako náhrada synoviální tekutiny?

Ortopedické problémy jsou jedny z nejhorších, co nás mohou sužovat. Přece jenom když nám něco brání ve svobodném pohybu, je to mnohem horší, než kdyby nás sužoval pupínek na obličeji. Samozřejmě, i dermatologické problémy jsou zlé, ale nikdy nám nebrání v chůzi nebo v tom, abychom dělali, co máme rádi.
Číst celý článek
Konec praskajících zubních náhrad | Klinika Mediestetik

Konec praskajících zubních náhrad

Starým technikám definitivně odzvonilo a práce stomatologů dostává zcela nový směr. Jde o revoluční technologii, která vyhlašuje konec praskajících zubních náhrad. Náhrady musí být vyrobeny z kvalitního materiálu, aby nepraskaly.
Číst celý článek
1 ... 5 ... 9 10 11 12 13 14 15 ... 18