Jak pomáhá regenplazma v ortopedii?

Jak pomáhá regenplazma v ortopedii?

Každý má své problémy, bohužel většina z nás nemá problémy v soukromém životě, ale má ty zdravotní problémy, které jsou mnohem horší. Nejčastěji nás trápí různé nemoci, jindy nás trápí ekzémy. Sportovci mají třeba největší problém s klouby. Často si klouby během sportu doslova zdevastují. Pokud se tak stane, zamíří ihned na ortopedii, kde by jim s takovými problémy mohli pomoct. Pokud i vy máte problém s klouby nebo problém obecně se svobodným pohybem, objednejte se na ortopedickou kliniku. Je načase s tím něco udělat.

Ortopedických klinik je dneska mnoho. Bolesti kloubů a problémy zabraňující svobodnému pohybu jsou čím dál častější. Každá klinika se však specializuje na něco jiného, každá klinika ortopedické problémy řeší jinak.

Pojďme se proto podívat na kliniku Mediestetik, kde se ortopedickým problémům zamezuje pomocí regenplazmy.

Znáte ošetření regenplazma?

Ošetření regenplazma je dneska velice moderní ošetření, které zatočí nejen s ortopedickými problémy. Kromě ortopedických problémů zatočí toto ošetření i s dermatologickými problémy, které nás taky často trápí. Toto ošetření dokáže unaveným buňkám v těle nařídit jakousi obnovu a spraví ty poškozené buňky. 

Jak se ošetření regenplazma provádí?

Regenplazma se provádí tak, že se jenom odstředí z krve a poté se aplikuje do místa potřeby. K výraznému zlepšení poté dojde přímo při terapii. Dokonce až sedmdesát procent pacientů řeklo, že během terapie bolesti naprosto zmizely.

Více o ošetření regenplazmou:

Jedná se dneska o nejčistší formu aplikace vlastní krevní plazmy, dík které je možné aktivovat až osmdesát procent vlastních růstových faktorů. Je oblíbená hlavně z toho důvodu, že se nepoužívají žádné chemické aktivátory, tudíž není možné, aby vám ošetření vyvolalo nějakou alergickou reakci či abyste na ni nějak negativně reagovali. 

Kontaktujte nás

vyberte soubory