Ortopedická ambulance a sportovní medicína Mediestetik

Ortopedická ambulance a sportovní medicína Mediestetik

Mezinárodní síť klinik Mediestetik se stará o náš svobodný pohyb, který je klíčový pro každého z nás. Když nás ale doslova bolí každý krok nebo každé zvednutí paže, je třeba navštívit ortopeda. Specialisti zaměření na prevenci, léčbu a rehabilitaci poruch hybnosti, různé formy zranění a onemocnění podpůrného a pohybového aparátu, vám dokáží pomoci v mnoha případech.

Ortopedie je považována za základní chirurgický lékařský obor a zabývá se diagnostikou, prevencí i léčbou. Ortopedie je velmi blízká oboru sportovní traumatologie a tyto obory se velmi prolínají. Traumatologie se zabývá úrazy a poraněními vzniklými zejména zátěží při vrcholovém sportu. Může jít o tenisový loket, skokanské koleno či natržené vazy.

Ortopedie Mediestetik

Ortopedie patří k nejzákladnějším medicínským oborům. Kromě vývojových vad, degenerativních onemocnění velkých kloubů a sportovních úrazů se specialisté často zaměřují také na léčbu projevů mnoha civilizačních chorob způsobených sedavým zaměstnáním a nedostatkem pohybu. Mezinárodní síť klinik Mediestetik patří mezi jedno z nejstarších evropských zdravotnických zařízení zaměřené na estetickou medicínu.

Téměř 20 let představuje tato značka Mediestetik svou exkluzivitu, prémiovou kvalitu a současně i vysokou odbornost propojenou s inovativními metodami a nejmodernějším technologickým vybavením. Ročně ošetří tisíce spokojených pacientů napříč celým světem.

Síť klinik Mediestetik

V České republice začala síť klinik Mediestetik působit v roce 2010 v oboru estetické dermatologie, stomatologie a nyní i ortopedie. V roce 2016 se klinika Mediestetik začala věnovat i ortodoncii a právě ortopedii. Mimo Prahu vznikly sítě klinik na území České republiky.

Vědecký výzkum jde v této klinice neustále kupředu a klinika Mediestetik s ním vytrvale drží krok. Své lékaře pravidelně vysílá na zahraniční školení, kongresy a různé konference, aby mohla vždy zaručit prvotřídní služby, absolutní profesionalitu a mistrovství výkonu svých specialistů, které splní očekávání i velmi náročných pacientů současné doby.

Kontaktujte nás

vyberte soubory