Blog

Trápí vás stárnutí pleti? Slyšeli jste už o dermální výplni? | Klinika Mediestetik

Trápí vás stárnutí pleti? Slyšeli jste už o dermální výplni?

S přibývajícím věkem ztrácí tvář na objem, protože nám doslova mizí podkožní vrstva tuku. Oblé a sexy tvary povadají, vstupují lícní kosti ubírající svěžest a mladistvou energii. Stárnutí ovlivňuje kvalitu pokožky, geometrii obličeje, kůže povadá, povoluje, klesají víčka, koutky úst i linie tváří a celkově se mění přirozené kontury obličeje.
#obličej # stárnutí # lifting
Číst celý článek
Mezinárodní síť klinik Mediestetik | Klinika Mediestetik

Mezinárodní síť klinik Mediestetik

Svobodný pohyb je pro nás klíčový. Když nás něco bolí, je třeba navštívit ortopeda. Specialisti ortopedie se zaměřují na prevenci, léčbu a rehabilitaci poruch hybnosti. Léčí různé formy zranění a onemocnění podpůrného a pohybového aparátu. Dokáží vám pomoci s úlevou v mnoha případech.
Číst celý článek
Ortopedická ambulance a sportovní medicína Mediestetik | Klinika Mediestetik

Ortopedická ambulance a sportovní medicína Mediestetik

Mezinárodní síť klinik Mediestetik se stará o náš svobodný pohyb, který je klíčový pro každého z nás. Když nás ale doslova bolí každý krok nebo každé zvednutí paže, je třeba navštívit ortopeda. Specialisti zaměření na prevenci, léčbu a rehabilitaci poruch hybnosti, různé formy zranění a onemocnění podpůrného a pohybového aparátu, vám dokáží pomoci v mnoha případech.
Číst celý článek
Jak stimulovat růst vlasů? | Klinika Mediestetik

Jak stimulovat růst vlasů?

RegenPlazma® je inovativní švýcarská technologie buněčné regenerace při ztrátě vlasů zlepšující kvalitu vlasové pokožky a stimulovat růstu vlasů, což dělá přirozeně a bez chemických látek. Naše vlastní plazma je bohatá na krevní destičky, opravuje a stimuluje buňky. Dokáže unaveným buňkám nařídit obnovu a opravit poškozené buňky.
Číst celý článek
Toužíte omladit pleť? A znáte už redermalizaci? | Klinika Mediestetik

Toužíte omladit pleť? A znáte už redermalizaci?

Po mladé pleti touží každá žena, která už nemá dvacet let. Procesy stárnutí dělají problém hlavně ženám, protože ženy většinou výrazně dbají na svůj vzhled a vrásky jim zrovna nehrají do karet. Pokud se chtějí vrásky zamaskovat make-upem, tak se většinou jenom zvýrazní, proto jedinou možností, jak se zbavit vrásek, je podstoupit nějaký zákrok, který vrásky nadobro odstraní z naší pleti.
#obličej # omlazení pleti # redermalizace # lifting
Číst celý článek
Mezoterapie vlasové pokožky – co to vlastně je? | Klinika Mediestetik

Mezoterapie vlasové pokožky – co to vlastně je?

Žijeme v opravdu vyspělé době. Dneska se den co den setkáváme s novými inovacemi a technologiemi, které nám pomáhají s našimi problémy. Dříve jsme si nemohli ani představit, že bychom si nechali odstranit pihy nebo znamínka či že by existovala pomoc, která by nám navrátila naše ztracené vlasy. Například zmiňovaná ztráta vlasů se dneska dá léčit mnoha způsoby, například pomocí vlasové mezoterapie.
#vlasy # vlasová pokožka # mezoterapie
Číst celý článek
1 ... 5 ... 10 ... 12 13 14 15 16 17 18