Zubní implantáty, může to být řešení vašich problémů

Zubní implantáty, může to být řešení vašich problémů

Stav našich zubů výrazně ovlivňuje náš život. Nejde jen o vzhled, ale i o to, abychom se alespoň najedli. Pokud vám chybí zub, nebo dokonce zuby, je třeba s tím něco dělat. Jestliže je v dásni zdravý kořen zubu, lze na něj dobře umístit korunku, popřípadě můstek.

Pokud ovšem kořen chybí, jedinou možností je nasadit zubní implantát. A protože jde o zuby, je třeba se výrazně zaměřit na pracoviště, komu se do péče svěříte. Stomatologie na klinice Mediestetik můžete si pořídit i zubní implantáty.

Co je zubní implantát

Zubní implantát je v dnešní době standardní řešení chybějících zubů. Jde o fixní funkční náhradu zubu včetně kořenu, která na rozdíl od provizorních a snímatelných zubních náhrad umožňuje pacientovi pohodlný a nekomplikovaný život.

Zubní implantát je titanový kořen, který se vsazuje přímo do čelisti tak, jako v ní dříve již seděl kořen zubu a na něj pak nasedá keramická korunka. Dohromady tvoří plně funkční zubní náhradu. Klinika Mediestetik pro aplikaci zubních implantátů používá moderní implantologické centrum včetně ultrazvukového skalpelu. Proces implantace není pro pacienta náročnou záležitostí.

Samotný proces implantace zubního implantátu má 3 fáze. Tou první fází je konzultace s lékařem s vypracováním léčebného plánu. Následuje praktická implantace a po dvou měsících se nasazuje korunka.

Implantace bez narkózy

Zavádění zubního implantátu probíhá v lokální anestezii a na klinice na klinice Mediestetik je používána dvou až třífázová aplikace anestezie. Nejprve je pokryto místo, které se bude ošetřovat, speciálním anestetickým sprejem, tím se znecitliví a umožní aplikovat klasickou lokální anestezii.

Pro pacienty, které neustále návštěva stomatologa nadměrně stresuje, je to další důvod, proč tuto kliniku navštívit. Navíc lze dostat analgosedaci, kdy je před ošetřením pacientovi podán speciální medikament, který jej uklidní a relaxuje. Pacient pak necítí žádnou bolest, ani stres.

Kontaktujte nás

vyberte soubory