Blog

Jaké druhy liposukce známe? | Klinika Mediestetik

Jaké druhy liposukce známe?

Dneska se můžeme stát opravdu kýmkoliv. Pokud chceme pracovat se zvířaty, většinou se staneme zoologem nebo třeba veterinářem, pokud chceme pracovat s lidmi, staneme se sekretářem nebo sekretářkou či něčím jiným podobným. Pokud chceme měnit lidi doslova k nepoznání, tak se vydáme vstříc kariéře plastického chirurga, který samozřejmě má hromadu peněz, ale na druhou stranu jeho cesta k tomuto povolání je opravdu dlouhá.
#liposukce
Číst celý článek
Plastické operace obličeje – co nám doktoři mohou změnit? | Klinika Mediestetik

Plastické operace obličeje – co nám doktoři mohou změnit?

Dneska za peníze můžeme změnit naprosto všechno. Dokonce i svůj vzhled, a to k nepoznání. Na vzhled se dneska poměrně dává – pokud někoho vidíme poprvé, vždycky si uděláme obrázek už jen podle jeho vzhledu. Lidé dneska chtějí být takoví, aby splňovali požadavky hodnotících tabulek ostatních. Chtějí vypadat ne podle svých představ, ale podle představ někoho jiného, někoho dalšího. Proto se rozhodují například pro plastické operace, které sice hodně stojí, ale dokážou nás vzhledově naprosto změnit.
#plastika # obličeje # plastické operace
Číst celý článek
Jaké plastické operace se dělají nejčastěji? | Klinika Mediestetik

Jaké plastické operace se dělají nejčastěji?

Dneska je vzhled to hlavní, na čem vlastně záleží. Lidé podstupují nejrůznější operace, aby vypadali přesně tak, jak si přejí ostatní. Jenže člověk si už neuvědomuje, že to nejdůležitější je, abychom byli spokojení sami se sebou, ne abychom byli podle představ ostatních lidí. Jenže řada z nás není ani se sebou spokojená, proto podstupuje nejrůznější operace, které nejen, že stojí moc peněz, ale taky nás změní takřka k nepoznání.
#plastika # plastická operace # tělo # obličej
Číst celý článek
Život se zubním implantátem | Klinika Mediestetik

Život se zubním implantátem

O naše zuby bychom měli opravdu důkladně pečovat. Přece jenom je to něco, čeho si člověk všimne na první pohled. Pokud patříte k těm, kteří nechodí na pravidelné lékařské prohlídky, dost pravděpodobné je, že vás zuby začnou bolet – většinou je důvodem zubní kaz, který se vám vytvoří díky méně častému čistění zubů. Pokud tento problém nebudete řešit ihned, může se stát, že zub bude muset ven. A pak nastupuje na scénu zubní implantát.
#zuby # zubní implantáty # zubní náhrady
Číst celý článek
Zubní implantáty jsou mnohdy nutností. Co je třeba vědět? | Klinika Mediestetik

Zubní implantáty jsou mnohdy nutností. Co je třeba vědět?

O zuby bychom si měli pečovat. Přece jenom se jedná o něco, co zaujme na první pohled. Je velká škoda, když si o zuby nepečujeme, když nedodržujeme čištění dvakrát denně, když jíme hromadu sladkostí a když pravidelně nenavštěvujeme zubaře. Bohužel naše nedbalost nám opravdu výrazně škodí – kazí se nám zubní sklovina, díky čemuž vzniká zubní kaz. A pokud takový kaz zanedbáme, mnohdy to může vést i ke ztrátě zubu a na scénu přichází zubní náhrady a implantáty.
#zuby # zubní implantáty # zubní náhrady # náhrada zubů
Číst celý článek
Chcete zubní šperk? A víte, jak dlouho vydrží? | Klinika Mediestetik

Chcete zubní šperk? A víte, jak dlouho vydrží?

O náš úsměv bychom se rozhodně měli starat. Je to přece něco, co upoutá pozornost na první pohled. Péče o zuby ale nezahrnuje jenom čistění zubů dvakrát denně nebo pomocníka v podobě dentální nitě, ale jsou to také pravidelné prohlídky u zubaře, které nás mnohdy spasí před zubním kazem. Pokud se zubní kaz podchytí brzy, není to tak drahá záležitost, jaká by to byla v akutním případě.
#zuby # zubní šperk # stomatologie
Číst celý článek
1 ... 5 ... 10 ... 14 15 16 17 18