Jaké druhy liposukce známe?

Jaké druhy liposukce známe?

Dneska se můžeme stát opravdu kýmkoliv. Pokud chceme pracovat se zvířaty, většinou se staneme zoologem nebo třeba veterinářem, pokud chceme pracovat s lidmi, staneme se sekretářem nebo sekretářkou či něčím jiným podobným. Pokud chceme měnit lidi doslova k nepoznání, tak se vydáme vstříc kariéře plastického chirurga, který samozřejmě má hromadu peněz, ale na druhou stranu jeho cesta k tomuto povolání je opravdu dlouhá. Musí znát opravdu pojmů a druhy pojmů – například liposukci a její druhy.

Dneska jsou plastické operace opravdu oblíbené. Většina lidí touží po změně, která by dokázala je proměnit doslovně k nepoznání. Sice jsou tyto plastické operace samozřejmě drahé, ale lidé jsou blázni, pokud jde o vzhled. Jelikož se dneska na vzhled opravdu dá, tak jsou ochotni utratit nikoliv desítky, ale rovnou i stovky tisíc proto, aby splňovali požadavky, které si stanovili pro svůj zevnějšek.

Velice populární je dneska konkrétně liposukce, která má hned několik druhů, které si pojďme zmínit.

Na jaké části těla se liposukce vztahuje?

Pokud byste chtěli podstoupit liposukci, tak dostanete na výběr. Liposukce se totiž provádí na bocích a hýždích, dále na stehnech (což většinou chtějí ženy, které jsou líné jakkoliv cvičit či změnit svou stravu), dále je taky oblíbená liposukce paží, kterou si taky vybírají převážně ženy, které nemají zájem o jakýkoliv pohyb navíc, taky se provádí liposukce břicha či se obecně přesouvají tuky.

Jaké druhy liposukce máme?

Liposukce má hned několik druhů. Provádí se například radiofrekvenční liposukce, která je jedinou na trhu. Kromě odsátí tuků totiž řeší i samotný vzhled kůže, kterou po odsátí tuků vypne a taky zde zastaví případné cévní krvácení. 

Dále existuje tumescentní liposukce, která odsává tuk nejdříve tak, že oblast napustí tumescentním roztokem, což je látka, která tlumí bolest, krvácení a taky tvorbu odpadních produktů.

Taky máme vibrační liposukci, kdy si chirurg sám odsává pomocí vibrační kanyly s drobnými otvory.

Objednejte se na nejvyhledávanější zákrok estetické a plastické chirurgie ještě dnes. 

#liposukce

Kontaktujte nás

vyberte soubory