Plastické operace obličeje – co nám doktoři mohou změnit?

Plastické operace obličeje – co nám doktoři mohou změnit?

Dneska za peníze můžeme změnit naprosto všechno. Dokonce i svůj vzhled, a to k nepoznání. Na vzhled se dneska poměrně dává – pokud někoho vidíme poprvé, vždycky si uděláme obrázek už jen podle jeho vzhledu. Lidé dneska chtějí být takoví, aby splňovali požadavky hodnotících tabulek ostatních. Chtějí vypadat ne podle svých představ, ale podle představ někoho jiného, někoho dalšího. Proto se rozhodují například pro plastické operace, které sice hodně stojí, ale dokážou nás vzhledově naprosto změnit.

Mezi nejoblíbenější plastické operace se samozřejmě řadí plastické operace prsou. Řada žen touží po zvětšení poprsí, ale taky se tu najdou ty ženy, které touží naopak po zmenšení poprsí. Zmenšit prsa chtějí hlavně ty ženy, které mají prsa opravdu velké a mají díky nim zdravotní problémy (například stálou bolest hlavy nebo neustálou bolest zad).

Populární jsou však i plastické operace obličeje. Pokud nevíte, jaké operace se sem řadí, přinášíme vám seznam takových plastických operací obličeje.

Liposukce podbradku

Velice oblíbenou plastickou operací obličeje je liposukce podbradku. Podbradek trápí většinu z nás. Je nepříjemný, většinou nám kazí jinak dokonale hubený vzhled. Málokdo ví, že na podbradek existuje celá řada cvičení, ale taky málokdo ví, že se dá odstranit chirurgickým zákrokem. Samozřejmě i před touto plastickou operací je nutné všechno zkonzultovat s ošetřujícím chirurgem.

Liposukce očních víček

Někdy to hlavní, po čem toužíme, je mít stále dokonale mladý vzhled. Mladý vzhled je opravdu něco, na co si poměrně dbáme, a často se rozhodujeme pro nějaké dermatologické ošetření. Někdy však ani takové ošetření nepomůže, protože máme geneticky dané, že víčka nám padají, že je máme hodně spadlá. Spadená oční víčka nám ale pomůže vyřešit opět liposukce, tedy plastická operace. Přečtěte si co přesně obnáší plastická operace očních víček

#plastika # obličeje # plastické operace

Kontaktujte nás

vyberte soubory