Blog

Jak poznat, že jste v péči správného stomatologa? | Klinika Mediestetik

Jak poznat, že jste v péči správného stomatologa?

Představte si, že potřebujete operaci srdce nebo výměnu kyčelního kloubu…Vsadili byste na prvního nejdostupnějšího a neprověřeného lékaře, nebo byste se snažili najít toho nejlepšího specialistu v oboru? Zubům občas nevěnujeme tolik pozornosti, i ony si ale takovou péči zaslouží. I tady jde totiž nejen o váš vzhled a pocit, ale hlavně vaše celkové zdraví. Jenže zubařů je v Čechách stále nedostatek, a tak se často pacienti uchylují k nejrychlejší a nejsnadnější pomoci od bolesti. Jak tedy poznat rozdíl a najít si stomatologa tzv. navždy? Dáme vám pár tipů.
#stomatolog # zubař # praha
Číst celý článek
Zkrášlení bez obav: 5 důvodů, proč roste na popularitě plastika | Klinika Mediestetik

Zkrášlení bez obav: 5 důvodů, proč roste na popularitě plastika

Káva nebo čaj? Voda nebo víno? Koupit či nekoupit? Drobných životních dilemat máme každý den opravdu až až. Když pak přijde na náš vzhled, chceme mít po ruce efektivní možnosti, jak získat lepší pocit a nepřidělávat si naopak starosti. Rozhodování o chirurgické korekci vzhledu do téhle kategorie naštěstí už dávno nepatří, zejména díky moderním metodám a technologiím. Navíc jsou tu i další faktory, které krok směrem k plastické operaci dnes už velmi usnadňují.
#plastika # plastická chirurgie # praha # mediestetik
Číst celý článek
Proč chtějí ženy prsní implantáty? | Klinika Mediestetik

Proč chtějí ženy prsní implantáty?

Obrázky dokonalých těl v magazínech a televizi často budí dojem, že jiný důvod, než honba za dokonalostí v tomhle případě není. Nenechte se ale mást, dokonalost je velmi individuální a subjektivní pojem, a každá žena proto má jiné představy a sny. Je dobře, že moderní plastická chirurgie je dnes už dokáže bezpečně a velmi efektivně plnit. Augmentace prsou tak stále roste na popularitě a drží si v plastice dlouhodobě 1. příčky. A jaké jsou tedy ty hlavní motivace, které vedou ženy ke zvětšení prsou?
#zvětšení prsou # augmentace prsou # plastika # prsa # plastická chirurgie
Číst celý článek
Dopřejte pokožce konečně prázdniny – tipy na péči po létě | Klinika Mediestetik

Dopřejte pokožce konečně prázdniny – tipy na péči po létě

Ještě ne, ještě není úplný konec. My ale razíme heslo: Vždy připraveni. A tak je pomalu čas začít myslet na regeneraci pokožky po létě. Kdyby tak kromě after-sun existovaly i after-summer krémy, které by v jedné lahvičce smazaly všechny letní beauty prohřešky. Ať už jste byli doma nebo v zahraničí, i když jste mazali a chránili klobouky a brýlemi, je jasné, že vaše kůže dostala za tohle intenzivní období zabrat. Pokožka po létě zůstává vysušená a většinou na ní přibydou nějaké ty jemné vrásky nebo pigmentové skvrny. A co teď s tím?
#regenerace pokožky # hydraficial # dermatologie # praha
Číst celý článek
Aby zuby nežloutly… | Klinika Mediestetik

Aby zuby nežloutly…

Káva, víno, kouření – tohle známé trio přijde na řadu pokaždé, když je řeč o zabarvení zubů. Pravda je ale taková, že naše neřesti v podobě nápojů a cigaret se podepisují primárně na svrchní vrstvě zubů, tedy sklovině. Milé to není, řešit to ale až na výjimky vždy jde. Žloutnutí zubů samotné vzniká postupně s věkem a jinde – pod povrchem – v tkáni zvané dentin. Vyčistit ho bohužel nejde, je tu ale pár tipů, jak tenhle proces alespoň zpomalit nebo oddálit.
#zuby # žloutnutí zubů # bělení zubů # zubař # praha
Číst celý článek
Proč je zvětšení prsou dnes už běžná věc | Klinika Mediestetik

Proč je zvětšení prsou dnes už běžná věc

Říká se tomu prý Kardashian efekt – zjednodušeně řečeno: novinky estetické medicíny přichází každou chvíli a rychlostí světla jsou z nich díky Instagramu trendy. Fat Transfer, výplně a contouring, to jsou hesla krásy poslední doby. Pak je tu ale zákrok, který odolává všem trendy zemětřesením a už roky se drží na špici plastické chirurgie. Hádáte správně, je to zvětšení prsou neboli augmentace. V čem tkví úspěch této estetické korekce a proč po ní ženy nepřestaly toužit?
#zvětšení prsou # plastika prsou # modelace prsou # agmentace prsou # implantáty
Číst celý článek
Populární plastika: Víte, co přesně obnáší operace očních víček? | Klinika Mediestetik

Populární plastika: Víte, co přesně obnáší operace očních víček?

Kůže na očích a okolo očí je jednou z nejtenčích na našem těle vůbec. A tak se není co divit, že právě tady se začne projevovat stárnutí obličeje jako první. Odpovídají tomu i statistiky – tzv. blefaroplastika se stává jedním z nejrozšířenějších zákroků plastické chirurgie. Od středního věku dál o ní uvažuje každý druhý. Víte ale přesně, co se pod termínem blefaroplastika přesně skrývá? Řekneme vám vše, co byste o tomto zákroku měli vědět.
#blefaroplastika # oční víčka # operace očních víček # vrásky
Číst celý článek
8 tipů, jak urychlit regeneraci po operaci očních víček | Klinika Mediestetik

8 tipů, jak urychlit regeneraci po operaci očních víček

Jednoho krásného dne jste se probudili a zjistili jste, že vypadáte mnohem unaveněji a starší než dřív. Viník vám hned padnul do oka – s povislou kůží ztěžkla horní víčka a polštářky tuku vám vytvořily pytle pod očima. Šlo to rychle, operaci už máte za sebou a teď už se nemůžete dočkat, až uvidíte výsledek. Jak napomoci rychlému hojení dočasných otoků a modřin a prokouknout v co nejkratším čase? Pokud dodržíte následujících několik pravidel, budete žasnout, jak brzy se vám rozzáří pohled.
#operace očních víček # blefaroplastika # regenerace
Číst celý článek
4 trendy v estetice, které vládnou roku 2019 | Klinika Mediestetik

4 trendy v estetice, které vládnou roku 2019

Plastická chirurgie, stejně jako celá medicína, se neustále posouvá mílovými kroky kupředu. Nové materiály, nové metody a technologie – to vše zlepšuje práci chirurgů, a co je nejdůležitější: usnadňuje rekonvalescenci a výsledný efekt u pacientů.
#trendy # estetika # krása # zvětšení prsou # plastika # lifting
Číst celý článek
1 2 3 4 5 6 ... 10 ... 14 ... 18