Blog

Pevné břicho bez každodenní posilovny a pilulek na pálení tuků? | Klinika Mediestetik

Pevné břicho bez každodenní posilovny a pilulek na pálení tuků?

Podle úsilí věnovaného cvičení a všech dobrot, které jste si v poslední době odřekli, už pomalu, ale jistě očekáváte, kdy že se vaše břicho promění ve skálu. Pověstný six-pack, neboli pekáč buchet, ale stále nikde? Nezoufejte. Tady je 5 tipů, jak získat pevné břicho, které vám nad knoflík od kalhot jen tak neuteče.
#břicho # plastika # liposukce # fat transfer # six pack
Číst celý článek
Operace víček dokáže pacientovi zlepšit kvalitu života během pár dní | Klinika Mediestetik

Operace víček dokáže pacientovi zlepšit kvalitu života během pár dní

Rozhovor s předním plastickým chirurgem. Těžknou vám víčka a na únavu už to jen tak nesvedete? Oči jsou jednou z prvních oblastí v obličeji, které s postupujícím věkem začnou výrazně ztrácet kolagen a s ním i pružnost a pevnost. Výsledné kožní řasy jsou pak nejen nehezké, ale často i omezující, což přivádí k řešení i mužskou část populace. Proč patří blefaroplastika mezi stálice estetických zákroků, a jak lze propojit plastickou chirurgii s estetickou dermatologií.
Číst celý článek
Plastický chirurg musí být i zdatný psycholog | Klinika Mediestetik

Plastický chirurg musí být i zdatný psycholog

Rozhovor s plastickým chirurgem: MUDr. Miroslav Veliký Co kraj, to jiný vkus a jiný mrav…a platí to i v estetické medicíně a plastické chirurgii. Jak se liší výkony a požadavky pacientek u nás a v zahraničí? A jakým směrem se vůbec plastická chirurgie posunula za posledních dvacet let? O tom všem se dočtete v rozhovoru s plastickým chirurgem Mediestetik, MUDr. Miroslavem Velikým.
Číst celý článek
3 trendy, které hýbou augmentací prsou | Klinika Mediestetik

3 trendy, které hýbou augmentací prsou

Jsou věci, které se prostě jen tak nemění – třeba první příčka žebříčku plastických operací už pěknou řádku let patří zvětšení poprsí. Na zásadní změny v tomto ranku to zatím nevypadá. Naopak, zájem o plastiku prsou mezi ženami roste. Co víc, k aplikaci prsního implantátu nově přistupují i muži.
#plastická chirurgie # augmentace prsou # implantáty # Motiva
Číst celý článek
5 způsobů, jak v tropických teplotách zabránit nepříjemnému pocení | Klinika Mediestetik

5 způsobů, jak v tropických teplotách zabránit nepříjemnému pocení

Je to tady! Období, kdy ani ti největší „suchaři” často nedokáží odolávat náporu veder a děsí se orosených čel, dlaní i dobře známých „koláčů” v podpaží. Okolí má pro tyto problémy většinou pochopení, protože v úmorných vedrech trpí více či méně každý.
#pocení # dermatologické preparáty # hyperhidróza # estetická dermatologie # miniinvazivní zákroky
Číst celý článek
Na výlet do historie plastické chirurgie | Klinika Mediestetik

Na výlet do historie plastické chirurgie

Touha po kráse a dokonalosti je stará jako lidstvo samo. Zkrášlování těla tetováním, skarifikací nebo piercingem má hlubší kořeny než například zemědělství. A jak je to s plastickou chirurgií – medicínským oborem, který se nám dostává do povědomí až během posledních přibližně dvaceti let?
#plastická chirurgie # historie # prsní implantáty # rekonstrukce # operace nosu
Číst celý článek
8 potravin, které v létě ochladí a rozzáří vaši pleť. | Klinika Mediestetik

8 potravin, které v létě ochladí a rozzáří vaši pleť.

Vybírá si letošní léto s extrémně vysokými teplotami daň na Vaší pokožce? Potničky, vyrážky, akné – ať už se jedná o jakýkoli kožní problém, dlouhodobá vedra situaci nepomáhají. Podle ajurvédy, pět tisíc let staré léčebné metody, horko pokožku zatěžuje a často dává propuknout zhoršení problému. Ajurvéda zároveň razí teorii, že co dodáváme tělu zevnitř, je důležitější než to, co aplikujeme navenek.
#pokožka # léto # zdravý životní styl # potraviny pro pokožku # dermatologická péče
Číst celý článek
5 nejbizarnějších plastických operací | Klinika Mediestetik

5 nejbizarnějších plastických operací

Váháte se zvětšením prsou, liposukcí nebo operací nosu? Máte pocit, že tyto plastické operace jsou stále považovány za něco “výjimečného”? Nenechte se mást – zmíněné zákroky, stejně jako celá řada dalších, jsou dnes už běžnou součástí moderní chirurgie. Člověk se ale většinou nespokojí s tím, co je běžné, nebo prostě “jen” obyčejně krásné.
#plastika # plastická chirurgie # plastická operace # estetická medicína
Číst celý článek
1 2 3 4 5 6 7 ... 10 ... 14 ... 18