Blog

Jak dát před dlouhou zimou vzpruhu obličeji | Klinika Mediestetik

Jak dát před dlouhou zimou vzpruhu obličeji

Ještě to ani pořádně nezačalo a Vy už máte pocit, že chladné počasí Vaši pokožku těžce zkouší? Nechceme strašit, ale je teprve prosinec, takže bude hůř, to víme všichni. Neházejte ale flintu do žita ani pytel na hlavu, existují totiž způsoby, jak dopřát obličeji pořádnou dávku energie na dlouho dopředu.
#ultraformer #LAC lifting #regenerace pokožky #dermatologie #praha
Číst celý článek
Jak se zbavit povislých paží aneb zpět ke krátkým rukávům | Klinika Mediestetik

Jak se zbavit povislých paží aneb zpět ke krátkým rukávům

Říká se jim taky netopýří křídla a asi není třeba vysvětlovat proč. Stejně jako jiné části těla, i horní paže mají svá silná a slabší místa a chvíle. I tady se totiž usazuje tuk a kůže postupně podléhá gravitaci. Trička, nebo dokonce tílka ale není třeba hned pohřbít hluboko do útrob skříní. Naopak, s tímhle velmi častým problémem se dá bojovat… jen se do toho pustit. Řekneme Vám, jak na to.
#povislé paže # lifting paží # brachioplastika # plastická chirurgie # praha # mediestetik
Číst celý článek
Jiná prsa, jiný tvar | Klinika Mediestetik

Jiná prsa, jiný tvar

Příroda to tak už zařídila – že co člověk, to jiné tvary a proporce. A je to samozřejmě dobře, protože život se přece nepíše přes kopírák. I ženská prsa mají své individuality, které odlišují jednotlivé majitelky. Ne vždy ale tvar splní naplno jejich představy. Když se k tomu přidají ještě nejrůznější životní proměny, není divu, že mnoho žen začnou prsa trápit. Co všechno má tedy vliv na tvar poprsí a jak lze situaci řešit?
#tvar prsou # modelace prsou # plastika prsou # plastický chirurg
Číst celý článek
Jak se rychle dočkat nového dekoltu | Klinika Mediestetik

Jak se rychle dočkat nového dekoltu

Čekáte už řadu let na životní změnu se zvětšením poprsí? Blíží se váš okamžik a vy se nemůžete dočkat, až uvidíte výsledky? Tak prr, zpomalte. Jsou totiž jednoduše věci, které jen tak nepřeskočíte. V tomhle případě je to rozhodně hojení. Poradíme vám, co dělat a co ne, abyste byly co nejrychleji s novým dekoltem v kondici. Tak si pište…
#zvětšení prsou # poprsí # dekolt # plastika prsou
Číst celý článek
Vše, co byste měli vědět o dermálních výplních | Klinika Mediestetik

Vše, co byste měli vědět o dermálních výplních

Cítíte v obličeji ochabnutí a povadlost kůže? Někde mezi otoky a ztrátou objemu se vám ztratily i kontury? Řešení tu je – nabízí ho moderní dermální výplně, tzv. fillery. Že jste tenhle název už slyšeli a vlastně nevíte, co si pod ním představit? A už vůbec netušíte, jaký je rozdíl mezi výplněmi a injekcí krásy? Pomůžeme vám dostat se do obrazu a vaši pokožku vrátit zpět do formy!
#dermální výplně # fillery # vrásky # dermatologie # kyselina hyaluronová
Číst celý článek
5 otázek, na které by Vám měl plastický chirurg umět odpovědět | Klinika Mediestetik

5 otázek, na které by Vám měl plastický chirurg umět odpovědět

Pro plastiku se člověk nerozhoduje jen tak – z hodiny na hodinu. Vše si rozmyslet, zvážit pro i proti tak, abyste si byli jistí, že máte pro zákrok svůj jasný důvod, to chce čas a čistou hlavu. Jakmile ale víte, že operace Vám změní život k lepšímu, nebudete už chtít čekat ani minutu. Ale pozor, je tu přece ještě jeden důležitý bod: Měli byste mít jistotu, že se svěřujete do těch správných rukou. A jak to zjistit? Poradíme Vám pár otázek, které Vám napoví mnoho…
#plastika # plastický chirurg # praha # mediestetik
Číst celý článek
6 důvodů, proč se nám posouvají zuby | Klinika Mediestetik

6 důvodů, proč se nám posouvají zuby

Je to jako s vráskami – neobjeví se ze dne na den, ale pomalu a plíživě. Pak se jednoho dne probudíte a zjistíte, že kromě nových rýh na čele vám přibyly i starosti se zuby, které najednou nejsou přesně tam, kde bývaly. Když pochopíte, co se s vašimi zuby může postupem času dít, budete i lépe vědět, co očekávat a jak to řešit. Tak pojďme na to…
#zuby # stomatologie # zubař # praha # ortodoncie # posouvaní zubů # paradontóza
Číst celý článek
Co jste možná nevěděli o zubech | Klinika Mediestetik

Co jste možná nevěděli o zubech

Spoléháme na ně každý den – při jídle, ale i při každém jednom úsměvu, za který se nemusíme stydět. Pojďte si o nich tedy přečíst něco navíc, a získat tak třeba lepší vztah ke každodenní péči. Řeč bude o zubech.
#zuby # dentin # péče o zuby # rentgen zubl
Číst celý článek
Jak poznat, že jste v péči správného stomatologa? | Klinika Mediestetik

Jak poznat, že jste v péči správného stomatologa?

Představte si, že potřebujete operaci srdce nebo výměnu kyčelního kloubu…Vsadili byste na prvního nejdostupnějšího a neprověřeného lékaře, nebo byste se snažili najít toho nejlepšího specialistu v oboru? Zubům občas nevěnujeme tolik pozornosti, i ony si ale takovou péči zaslouží. I tady jde totiž nejen o váš vzhled a pocit, ale hlavně vaše celkové zdraví. Jenže zubařů je v Čechách stále nedostatek, a tak se často pacienti uchylují k nejrychlejší a nejsnadnější pomoci od bolesti. Jak tedy poznat rozdíl a najít si stomatologa tzv. navždy? Dáme vám pár tipů.
#stomatolog # zubař # praha
Číst celý článek
Zkrášlení bez obav: 5 důvodů, proč roste na popularitě plastika | Klinika Mediestetik

Zkrášlení bez obav: 5 důvodů, proč roste na popularitě plastika

Káva nebo čaj? Voda nebo víno? Koupit či nekoupit? Drobných životních dilemat máme každý den opravdu až až. Když pak přijde na náš vzhled, chceme mít po ruce efektivní možnosti, jak získat lepší pocit a nepřidělávat si naopak starosti. Rozhodování o chirurgické korekci vzhledu do téhle kategorie naštěstí už dávno nepatří, zejména díky moderním metodám a technologiím. Navíc jsou tu i další faktory, které krok směrem k plastické operaci dnes už velmi usnadňují.
#plastika # plastická chirurgie # praha # mediestetik
Číst celý článek
1 2 3 4 5 ... 10 ... 14 ... 18