5 nejbizarnějších plastických operací

5 nejbizarnějších plastických operací

Váháte se zvětšením prsou, liposukcí nebo operací nosu? Máte pocit, že tyto plastické operace jsou stále považovány za něco “výjimečného”? Nenechte se mást – zmíněné zákroky, stejně jako celá řada dalších, jsou dnes už běžnou součástí moderní chirurgie. Člověk se ale většinou nespokojí s tím, co je běžné, nebo prostě “jen” obyčejně krásné. A proto existuje celá skupina výkonů, které lze jen těžko považovat za standardní a k solidní estetické medicíně mají hodně daleko.

 

Jste připraveni? Představujeme Vám 5 nejabsurdnějších plastických operací současnosti:

1. Elfí uši

Tento trend má pravděpodobně původ u fanoušků příběhu Pán prstenů, jinak si to nedovedeme vysvětlit. Jedná se o přerušení chrupavčité části ucha, její následné spojení a vytvarování do špičky. Módní výstřelek, říkáte si? Omyl, zákrok je nejen velmi bolestivý, ale i nevratný.

2. Dokreslené čáry života

Nelíbí se Vám budoucnost, kterou Vám předpověděla věštkyně? Žádný problém. Postačí 15 minut, speciální skalpel, a zručný operatér Vám vysněný osud na ruce dokreslí. Zdá se Vám to jako nesmysl? V Japonsku je to realita – právě v zemi vycházejícího slunce vzrůstá obliba tohoto zákroku.

3. Udržte poker face

Navždy! Je asi jasné, že u zmíněného zákroku hraje hlavní roli tzv. injekce krásy. Jedná se o aplikaci látky ve větším množství a na určená místa tak, aby člověk ztratil kompletně mimiku. Noční můra dermatologie? Pro většinu lidí snad. V New Yorku již ale existuje chirurgická praxe pod názvem Pokertox. Vyhledávají ji profesionální hráčky pokeru, kterým nejde o estetiku, ale o vyhrané peníze.

4. Umělé dolíčky

Asi “nejnevinnější” ze zmíněných zákroků, se kterým by se možná řada z nás dokázala ztotožnit. Dolíčky totiž znamenají roztomilost. Ale ruku na srdce, nechali byste si kvůli této klišé představě naříznout kůži na tvářích tak, aby se po zahojení objevily dolíčky? Nemluvě o tom, že objevit se mohou spíše problémy – zákrok s sebou nese riziko neestetického zhojení jizev.

5. Úsměv, prosím!

Poslední kuriozita plastické chirurgie pochází opět z Asie, kde je nejnovějším hitem chirurgie pozdvihnutí ústních koutků k dosažení dojmu permanentní přívětivosti. Zní to krásně optimisticky, ale zároveň nepřirozeně a strašidelně. Vždyť bez občasné srážky “s mračounem” by to byla na ulicích nuda.

 

Nestačíte se nad podobnými výstřelky divit? Chcete také podstoupit zákrok v rámci plastické chirurgie, ale Vaší hlavní motivací je zdraví a zlepšení kvality života (díky nově nabytému sebevědomí)? Potom jsme na stejné lodi! S plastickými chirurgy kliniky Mediestetik budete mít jistotu, že sdílíte stejné hodnoty – základem naší práce jsou podrobné individuální konzultace a cílem dosažení co nejlepšího výsledku podle přání, ale i celkové situace pacienta.

 

Obraťte se na nás na tel. +420 242 242 242 nebo info@mediest.cz.

 

Související články:

Chcete podstoupit plastickou operaci? Pár tipů pro vás

Skupina Mediestetik roste do krásy

Proč podstupujeme plastické operace?

#plastika # plastická chirurgie # plastická operace # estetická medicína

Kontaktujte nás

vyberte soubory